İlk kartvizit denemem

Deneme Çalışmalar - İlk kartvizit denemem ...

İlk kartvizit denemem
hkmc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hkmc

Hiç Biri / Antalya

İlk kartvizit denemem

Alt 15-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlere ilk yaptığım kartvizit çalışmamı sunucam ben daha öğrenciyim ve -18 im

bu yüzden öğrenci yazdım.Dersini izleyip yaptım.

Ön yüzü:Ön yüzündeki gözü ben yaptım ve arkaplanı

İlk kartvizit denemem

Arka kısmı arka kısmında ağız vardı ve ilkim için çok zordu o yüzden bir oyunda bulunan gözlük çizimini koydum konuşma balonları vs benim yapımım

İlk kartvizit denemem

Numarayı uydurdum ve web adresini.

İlk çalışmaya göre nasıl ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Biraz daha araştırma ve deneme yapman gerekli ...
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 15-09-2012 #3
ZxxxE' ye katılıyorum. Ama yaşına ve ilk çalışmaya göre güzel. Eminim çalışarak geliştireceksin kendini. Çalışmayı birşey yapmış olmak için yapma. Önce bir kompozisyon oluştur ve ona göre birşeyler yapmaya çalış. Tasarım böyle başlar. Bolbol gözlemle ve antrenman İlk kartvizit denemem
Bu mesajdan alıntı yap
BG Gocmen TR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BG Gocmen TR

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2012 #4
Burada paylaşmadan önce bir kerede olsa kartvizit örneklerine baksaydın keşke...
Zaten olmamış maalesef, üstüne bide gözlük görselinin pikselli oluşu tam olmuş yani... Çalışmaya ve araştırmaya devam
Bu mesajdan alıntı yap

hkmc

Hiç Biri / Antalya

Alt 15-09-2012 #5
Burada paylaşmadan önce bir kerede olsa kartvizit örneklerine baksaydın keşke...
Zaten olmamış maalesef, üstüne bide gözlük görselinin pikselli oluşu tam olmuş yani... Çalışmaya ve araştırmaya devam

Belirtiğim üzere ilk denemem demiştim.Araştırmaya devam ediyorum.Keşke örneklere baksaydın demişsiniz.Youtubede gezinirken videoyu gördüm tıkladım yani videodaki anlatıma bakarak yaptım İlk kartvizit denemem
Bu mesajdan alıntı yap
tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 15-09-2012 #6
bol bol inceleme yap sevgili kardesım zamanla geliseceksin her acıdan
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 15-09-2012 #7
Bence gözlük görselini vektörele çevirerek işe başla. Onu yapmaya uğraşarak haliyle birçok şey öğreneceksin. Takıldığın konularda yardım alacağın biri yoksa, yüce google'dan yardım al. İlk kartvizit denemem
Başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2012 #8
bu meslek ölmüş yerlerde sürünüyor sen de grafikerliği öğreniyorsun bu kadar çok severken nefret ettim grafikerlikten o kadar şey öğrenirsin emek edersin katlanırsın karşılığını alamazsın. Öğrenicem diye girersin bir yere hiçbirşey öğrenemezsin hizmet edersin kullanırlar seni. Freelance olarak çalışırsın karşındakine güvenirsin uğraşırsın didinirsin saatlerce kafa yorarsın güze birşeyler çıkartmak için onlar sadece senin emeğini çalar. utanmazlar bundanda yüzleri de kızarmaz. işi yaparsın bitirirsin. onay beklersin müşteriden ama hiçbir zaman o onay gelmez belkide senin çalıştığın o iş başka bir grafikerin elinde aynısı yapılıyor senin resim olarak gönderdiğin ararsın ortağımla karar veriyoruz der biz size döncez der (en çokta nefret ettiğim laf) beklersin bir umutla ama o hiç dönmez. tekrar ararsın yine aynısını der yine yine her aradığında böyle der ve dayanamazsın artık telefon gelmeden sen ararsın tel kapalı ve işte o an aldatılğını anlarsın ve git gide soğursun bu meslekten..
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 15-09-2012 #9
bu meslek ölmüş yerlerde sürünüyor sen de grafikerliği öğreniyorsun bu kadar çok severken nefret ettim grafikerlikten o kadar şey öğrenirsin emek edersin katlanırsın karşılığını alamazsın. Öğrenicem diye girersin bir yere hiçbirşey öğrenemezsin hizmet edersin kullanırlar seni. Freelance olarak çalışırsın karşındakine güvenirsin uğraşırsın didinirsin saatlerce kafa yorarsın güze birşeyler çıkartmak için onlar sadece senin emeğini çalar. utanmazlar bundanda yüzleri de kızarmaz. işi yaparsın bitirirsin. onay beklersin müşteriden ama hiçbir zaman o onay gelmez belkide senin çalıştığın o iş başka bir grafikerin elinde aynısı yapılıyor senin resim olarak gönderdiğin ararsın ortağımla karar veriyoruz der biz size döncez der (en çokta nefret ettiğim laf) beklersin bir umutla ama o hiç dönmez. tekrar ararsın yine aynısını der yine yine her aradığında böyle der ve dayanamazsın artık telefon gelmeden sen ararsın tel kapalı ve işte o an aldatılğını anlarsın ve git gide soğursun bu meslekten..
Tüm enerjimi sömürdün istat İlk kartvizit denemem
Psikolojim bozuldu :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

hkmc

Hiç Biri / Antalya

Alt 15-09-2012 #10

Benim konumla ne alakası var?Ben grafiker veya grafik öğrencisi değilim hobi olsun diye yaptım.Grafikerde olmuycam ama parayla eğitimini almayı düşünüyorum.

Yorum yapan herkese teşekkür ederim burdaki konulan çalışmalara bakıyorum ve nasıl yapıldığını anlamaya çalışıyorum İlk kartvizit denemem
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları