İlk Kartvizit Tasarımım Kitle Bilişim

Kartvizit Tasarımları - İlk Kartvizit Tasarımım Kitle Bilişim ...

DorlioN26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DorlioN26

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 17-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ilk kartvizit tasarımım ön kısmında logo çalışmam arka tarafta yerel bir sitenin kartvizit ve logo çalışması. Olumlu olumsuz aydınlatıcı fikirlerinizi bekliyorum. İyi çalışmalar.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 17-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle o logoda uyguladığın efektlerden kurtulmanı ve o font kurumsal değilse değiştirmeni öneririm.
Ayrıca adres ve iletişim bilgileri olacak heralde...
Bu mesajdan alıntı yap

DorlioN26

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 17-06-2011 #3
Öncelikle ilginize teşekkür ederim kartvizitin ön kızmının son hali aşağıdaki gibidir.

Bu mesajdan alıntı yap
Dracan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dracan

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2011 #4
Eline sağlık kardeşim.Öncelikle ilk çalışmana göre oldukça başarılı bence.Çalışma yapmadan önce,yapacağın çalışmayla ilgili birkaç örnek incelemeni tavsiye ederim.Kim nasıl yapmış sıkısıkıya bir incele.Çok daha güzel sonuçlar ortaya çıkacak göreceksin.Yazılarda daha küçük fontlar kullanırsan çok iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap

DorlioN26

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 20-06-2011 #5
Teşekkür ederim Dracan. Bu konuda diğer firmalarla ilgili örnekleri inceledim. Hem firma hemde internet sitesi logolarını da ben yaptım ve beğenildi ancak yeni ve geliştirici fikirlerle karşılaşabileceğimi bildiğim için sizlere danışmak istedim. Bir de edindiğim bilgiye göre 12 puntodan düşük puntolar baskıda görünmüyormuş. O yüzden büyüklükleri o şekilde oldu.
Bu mesajdan alıntı yap
qraphcer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qraphcer

Baskıcı / İstanbul

Alt 21-06-2011 #6
Teşekkür ederim Dracan. Bu konuda diğer firmalarla ilgili örnekleri inceledim. Hem firma hemde internet sitesi logolarını da ben yaptım ve beğenildi ancak yeni ve geliştirici fikirlerle karşılaşabileceğimi bildiğim için sizlere danışmak istedim. Bir de edindiğim bilgiye göre 12 puntodan düşük puntolar baskıda görünmüyormuş. O yüzden büyüklükleri o şekilde oldu.
12 puntodan aşşağısı baskıda görünmüyo diyen kimse sana git ona deki. " Arkadaşım sen bu işi bırak " Bana göre kartvizit boyutu 6 punto olmalı İlk Kartvizit Tasarımım Kitle Bilişim
Bu mesajdan alıntı yap