İlk kartvizitim..!Bizim İşyeri İçin:)...Yorumlarınızı Bekliyorum....

Kartvizit Tasarımları - İlk kartvizitim..!Bizim İşyeri İçin:)...Yorumlarınızı Bekliyorum.... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bu benim ilk kartvizitim...Bizim işyeri için bi kartvizit yapim dedim...Yorumlarınız bekliyorumm..Şimdiden teşekkürler hepinize...

Genctürk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Genctürk(27)

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Alt 21-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu benim ilk kartvizitim...Bizim işyeri için bi kartvizit yapim dedim...Yorumlarınız bekliyorumm..Şimdiden teşekkürler hepinize

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sty_grafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sty_grafiker(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İsim ve soyisme yaptığın fontun daha sadeleri var onları kullan derim,adres ve tel bilgilerini biras daha küçük puntolarla yapabilirsin,ayrıca bu ekiz gıda sadece fındıkmı satıyor...
Bu mesajdan alıntı yap

Genctürk(27)

Alt 21-06-2008 #3
tmm tşk.edrm.saol
evet...iç fındık-kabuklu fındık-kavrulmuş fındık vb.İlk kartvizitim..!Bizim İşyeri İçin:)...Yorumlarınızı Bekliyorum....
Bu mesajdan alıntı yap
sty_grafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sty_grafiker(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2008 #4
okee birde tarım ürünlerinden gölgeyi kaldırmanı tavsiye ederim.Ama benim 2 dkkda fikirlerim değişir bence biras daha oyna bu çalışmayla ekiz gıdayı küçült bilgileri alta al resmi dikey koy oyna biras yani sonuç mükemmel olcaktır merak etme İlk kartvizitim..!Bizim İşyeri İçin:)...Yorumlarınızı Bekliyorum....
Bu mesajdan alıntı yap
burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2008 #5
İletişim kısmının puntosunu biraz kiçiltmelisin ve ismin yazı karakterini değiştirmelisin bence. Birde öyle dene. Daha düz bir font kullan. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

Genctürk(27)

Alt 21-06-2008 #6
tmm...şimdi üzerinde oynayıpp...yeni halini...koyarımmm birazdanİlk kartvizitim..!Bizim İşyeri İçin:)...Yorumlarınızı Bekliyorum....
Bu mesajdan alıntı yap

Genctürk(27)

umarım bu haliii sizlerin takdirini almıştır:)

Alt 21-06-2008 #7
bu da iletişim ile ilgili yerin puntosunun küçültülmüş haliii
bide alt tabandaki yazının gölgesinin kaldırılmış halii....şimdiki hali nasıl sizce???

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bekliyorum, içinyorumlarınızı, ilk, işyeri, kartvizitimbizim