ilk kartvizitim

Deneme Çalışmalar - ilk kartvizitim ...

ilk kartvizitim
misel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

misel

Grafiker / Kayseri

ilk kartvizitim

Alt 08-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk kartvizitim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

acelepci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acelepci

Webmaster / Yurtdışı

Alt 08-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk calisma icin güzel olmus... :-)
Bu mesajdan alıntı yap

misel

Grafiker / Kayseri

Alt 08-11-2012 #3
ilk calisma icin güzel olmus... :-)
teşekkür ederim bikaç ay oldu öğrenmeye karar vereli. buraya yükleyince renkler daha farklı göründü ve çözünürlükte iyi değil sanki ama nasıl düzeltirim bilemedim
Bu mesajdan alıntı yap
acelepci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acelepci

Webmaster / Yurtdışı

Alt 08-11-2012 #4
kaydetme sekline bagli.
buraya yüklerken büyük ihtimal .jpg uzantili olarak kaydetmissindir.

baskiya hazir hale getirmek icin pdf yapmani öneririm.
Bu mesajdan alıntı yap

misel

Grafiker / Kayseri

Alt 08-11-2012 #5
kaydetme sekline bagli.
buraya yüklerken büyük ihtimal .jpg uzantili olarak kaydetmissindir.

baskiya hazir hale getirmek icin pdf yapmani öneririm.
bilgi için çok teşekkür ederim ilk kartvizitim
Bu mesajdan alıntı yap
Grafikopat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafikopat

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 09-11-2012 #6
Adres ve telefon fontları çok küçük kalmış, baskı sonrası çıkan sonuç sizi üzebilir. İlk için idare eder nitelikte, bunu ilk yaptığım kartvizitle kıyaslayarak söylüyorum. ilk kartvizitim Yapılan kaliteli çalışmaları inceleyerek çok daha iyi işler çıkarabileceğinize inanıyorum, hayal gücünüz açık olsun...
Bu mesajdan alıntı yap

misel

Grafiker / Kayseri

Alt 09-11-2012 #7
Adres ve telefon fontları çok küçük kalmış, baskı sonrası çıkan sonuç sizi üzebilir. İlk için idare eder nitelikte, bunu ilk yaptığım kartvizitle kıyaslayarak söylüyorum. ilk kartvizitim Yapılan kaliteli çalışmaları inceleyerek çok daha iyi işler çıkarabileceğinize inanıyorum, hayal gücünüz açık olsun...
haklısınız sanırım kartvizit için yazılar küçük olmuş siz söyleyene dek farketmemiştim aydınlatığınız için teşekkür ederim ve iyi dilekleriniz için ilk kartvizitim
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 09-11-2012 #8
haklısınız sanırım kartvizit için yazılar küçük olmuş siz söyleyene dek farketmemiştim aydınlatığınız için teşekkür ederim ve iyi dilekleriniz için ilk kartvizitim
İlk kartvizite göre eh idare eder durumunda.

Fakat kendinizi geliştirmek için kurumsal tasarımları, sunum şekillerini, renk seçeneklerinin uyumunu ve Ahtapot JPG görselini dahi ekleseniz, çözünürlük durumlarını biraz daha kurcalamalısınız.

Olmayacak diye bir şey yok ama illaki kartvizit olacaksa sade olması çok daha albenili bir durumdur.

Kullandığım ve yaptığım kartvizitlerde genelde 6,5 punto da yazı karakteri olarakta Zurich light olur. Ufak punto da olmasına rağmen karakterin kendisi 6,5 puntoda okunacak düzeydedir.

O yüzden yazı karakterlerini de tanımanızda fayda var..

Uzun bir yol kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-11-2012 #9
Genel olarak kart tasarımını beğendim. Zemin rengi biraz göz yoruyor ve diğer yazıları boğuyor daha açık bir renk kullanılması daha uygun olur kanısındayım. Ahtapot çizimi değiştirilebilir mi? bilmiyorum ama göz kısmı hoşuma gitmedi gözler değiştirilerek daha sevimli bir logo yapılabilir ...
Bu mesajdan alıntı yap

misel

Grafiker / Kayseri

Alt 09-11-2012 #10
İlk kartvizite göre eh idare eder durumunda.

Fakat kendinizi geliştirmek için kurumsal tasarımları, sunum şekillerini, renk seçeneklerinin uyumunu ve Ahtapot JPG görselini dahi ekleseniz, çözünürlük durumlarını biraz daha kurcalamalısınız.

Olmayacak diye bir şey yok ama illaki kartvizit olacaksa sade olması çok daha albenili bir durumdur.

Kullandığım ve yaptığım kartvizitlerde genelde 6,5 punto da yazı karakteri olarakta Zurich light olur. Ufak punto da olmasına rağmen karakterin kendisi 6,5 puntoda okunacak düzeydedir.

O yüzden yazı karakterlerini de tanımanızda fayda var..

Uzun bir yol kolay gelsin.
yoruma değer bulduğunuz için bile teşekkür ederim. eleştirilerinizi dikkate alacağım ilk kartvizitim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları