ilk kartvizitim yorumlarınızı bekliyorum

Deneme Çalışmalar - ilk kartvizitim yorumlarınızı bekliyorum Sponsorlu Bağlantılar...

hdyeats isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hdyeats

Grafiker / Kayseri

Alt 09-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 09-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Heves kırmak istemem ama kartivizt çalışmalarına bakmalısın. İncelemeli ve nerede neleri fazla kullanmışım diye kendine sormalısın.
Bu mesajdan alıntı yap

hdyeats

Grafiker / Kayseri

Alt 09-11-2012 #3
Heves kırmak istemem ama kartivizt çalışmalarına bakmalısın. İncelemeli ve nerede neleri fazla kullanmışım diye kendine sormalısın.
neyin nerde fazla yada eksik olduğunu siz söylerseniz sevinirim. bende incelemeye ve çalışmaya devam edeceğim
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 09-11-2012 #4
neyin nerde fazla yada eksik olduğunu siz söylerseniz sevinirim. bende incelemeye ve çalışmaya devam edeceğim
* Renk Seçimi
* Yazıların alana ortalanması
* Türkçe kullanımı ( An'mı, Anı'mı?)
* Sanırım .. değereli ... yazıyor.
* Film şeridi olacaksa kullandığınız kesinlikle olmamalı.
* Diğer stüdyolardan farklı olan bir çalışma değil. Kendinizi geliştirmek ve bir kartvizitle dahi firmaya yeni bir vizyon kazandırmak için çok klişe bir çalışma..Örnekleri gani..

Heves kırma için değil, haklılık payı bulabileceğinizi düşünerek yazıyorum. O yüzden araştırmalı, uygularken kendiniz yaptığınız çalışmaları elemelisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

hdyeats

Grafiker / Kayseri

Alt 09-11-2012 #5
Tşk ederm gayet açıklayıcı oldu yorumlarınız.Yola yeni çıktım çalışmaya devam.
Bu mesajdan alıntı yap
misel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

misel

Grafiker / Kayseri

Alt 09-11-2012 #6
yolun açık olsun ilk kartvizitim yorumlarınızı bekliyorum başarılar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
Mert KESKE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mert KESKE

Grafiker / Amasya

Alt 24-11-2012 #7
ilk yoruma bence katılıyorum hevesini kırmak istemem ama gerçekten pek iç açıcı değil.
Bak bence markete git ve saç reyonuna gir ordaki mankenlerin fotoğraflarına dikkatlice bak saç rengine ve arkaplanlara bak nedemek istediğimi anlıcaksın bu sadece bir örnekti 2. gelince yazı stili pek iyi değil demeyimde resmen berbat rengi yine karıştırmıcağımki pembe ile siyah yan yana durunca gerçekten cingene çadırına dönüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
aliarcom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliarcom

Grafiker / Ankara

Alt 26-11-2012 #8
* Renk Seçimi
* Yazıların alana ortalanması
* Türkçe kullanımı ( An'mı, Anı'mı?)
* Sanırım .. değereli ... yazıyor.
* Film şeridi olacaksa kullandığınız kesinlikle olmamalı.
* Diğer stüdyolardan farklı olan bir çalışma değil. Kendinizi geliştirmek ve bir kartvizitle dahi firmaya yeni bir vizyon kazandırmak için çok klişe bir çalışma..Örnekleri gani..

Heves kırma için değil, haklılık payı bulabileceğinizi düşünerek yazıyorum. O yüzden araştırmalı, uygularken kendiniz yaptığınız çalışmaları elemelisiniz.
katılıyorum arkadaşın sölediklerine daha sade bir tasarım bence daha güzel olcaktır, başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap