ilk karvizit çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - ilk karvizit çalışmam ...

ilk karvizit çalışmam
klbk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

klbk

Hiç Biri / Bursa

ilk karvizit çalışmam

Alt 12-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

grafiker değilim ve bunun eğitmini almadım yani çok fazla bilgim yok bu konuda
eğer eksiklerimi söylerseniz sevinirim.
bi de 2 sinden hangisi daha iyi sizce?

ilk karvizit çalışmam

ilk karvizit çalışmam

dipnot:adres, isim, telefon vb bilgileri doğru değildir ben uydurdum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

klbk

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kimse yorum yapmıcak mı ?
yorum yapılmaya değmiyecek kadar kötü bir çalışma mı?
Bu mesajdan alıntı yap
muratiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratiff

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-09-2008 #3
Çok sade ve şık olmuş, ben beyendim, abartmadan sade ve net tasarımlar hep hoşuma gitmişdir. Terazinin orta parçasınıda çiz bence, çünkü ikisinin dengeleyendir.
Bu mesajdan alıntı yap
enesduran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enesduran(28)

Grafiker / Ankara

Alt 12-09-2008 #4
muratiff inde dediği gibi ona ekliyeceğim ovallikteki kalınlıkla çizginin kalınlığını aynı yap daha güzel olucaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
muratiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratiff

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-09-2008 #5
Birşey farkettim terazi yukardan asılı sanırım, ilk yorumumdaki çubuk olayanı es geçelim.
Bu mesajdan alıntı yap
burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #6
bu isi yapmaya niyetlimisin bilmiyorum, grafiker olmayan bu isin egitimini almamis biri icin güzel bi calisma, eksiklerimi söyleyin diye bir istekte bulunmussun bu is üzerinden söylenecek çok bisi yok, bu isin olmassa olmazlari vardir, ama icindeki yaratıcılık cok daha önemlidir bence, bu isin kurallari ile icindeki yaraticiligi birlestirdiginde daha güzel seyler yaparsin. eger bu isi hobi olarak yapacaksan önemli diil ama is olarak yapmayi planliyorsan önce bir egitim almani tavsiye ederim. iste bundan sonra buraya islerini koyar ve eksiklerin hakkinda fikir istersin ve sana söylenenleri anlayip uygulayabilirsin. burada çok iyi ustalar var, isi bilmiyorum egetimim yok diyorsun, bu durumdaki birine internet üzerinden biseyleri anlatmak pek kolay olmasa gerek, öyle yada böyle önce egitim. eline saglik
Bu mesajdan alıntı yap

klbk

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-09-2008 #7
ilk karvizit çalışmam

dediklerinizi yapmaya çalıştım nasıl olmuş?
Bu mesajdan alıntı yap

klbk

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-09-2008 #8
bu isi yapmaya niyetlimisin bilmiyorum, grafiker olmayan bu isin egitimini almamis biri icin güzel bi calisma, eksiklerimi söyleyin diye bir istekte bulunmussun bu is üzerinden söylenecek çok bisi yok, bu isin olmassa olmazlari vardir, ama icindeki yaratıcılık cok daha önemlidir bence, bu isin kurallari ile icindeki yaraticiligi birlestirdiginde daha güzel seyler yaparsin. eger bu isi hobi olarak yapacaksan önemli diil ama is olarak yapmayi planliyorsan önce bir egitim almani tavsiye ederim. iste bundan sonra buraya islerini koyar ve eksiklerin hakkinda fikir istersin ve sana söylenenleri anlayip uygulayabilirsin. burada çok iyi ustalar var, isi bilmiyorum egetimim yok diyorsun, bu durumdaki birine internet üzerinden biseyleri anlatmak pek kolay olmasa gerek, öyle yada böyle önce egitim. eline saglik
aslında eğitimi almaya düşünmüyorum zaten üni de okuyorum çünkü
aslında tasarıma çok da uzak olmayan bir bölümde mimarlıkta okuyorum

bu karvizit basılacak o yüzden sizden yorumlarınızı istiyorum hatalarımı söylerseniz daha başarılı bir sonuç ortaya çıkar
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışmam, ilk, karvizit