İlk kendi kendine yazılabilen CD

Teknoloji Haberleri - İlk kendi kendine yazılabilen CD ...

Alt 07-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fransız bir üretici herhangi bir CD yazma programına ihtiyaç duymadan yazılan bir CD geliştirdi...

Fransız marka TX WEA CDSoft-R ile başka programa ihtiyaç duymadan yazılan ilk CD'yi piyasaya sunuyor.

Püf nokta: yazım programı CD'nin içine entegre edilmiş durumda. İhtiyacınız olan tek şey bir CD yazıcı. Çoklu-oturum modu ile veriler birkaç oturumda CDSoft-R'ye yazılabiliyor. Diskin kapasitesi 680 MB.

CDSoftR tek başına Windows 2000'den itibaren tüm Windows sürümleriyle ve yaygın olan tüm CD-Çalarlarla uyumlu.

Bu özel CD'ler 10'lu paket olarak 7 $, 25'li paket olarak 17 $, 50'li paket olarak ise yaklaşık 29 Dolara satılacak.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 08-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilginççç... ama geç kaldılar bence... ben blueray i bekliyorum. daha doğrusu makul bi fiyata inmesini bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 21-12-2007 #3
çok para ihtiyaç yok
neroyu bilmeyenmi var
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-01-2008 #4
Nero varken ihtiyaç yok sanırım İlk kendi kendine yazılabilen CD ayrıca yakında blu-ray ile DVD ler de dahil değeri kalmayacak İlk kendi kendine yazılabilen CD
Bu mesajdan alıntı yap
<tsunami> isimli Üye şimdilik offline konumundadır

<tsunami>

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 29-01-2008 #5
nero varken diğerlerine ne gerek var
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 13-08-2008 #6
nero warken diğerlerine gerek yok ama programsız da yapılabiliyo zaten boş cd nin içeriğini açınca bu dosyaları cd yaz seçeneğinden programsız oluyor zatenİlk kendi kendine yazılabilen CD
Bu mesajdan alıntı yap
masist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

masist

Grafiker / Tekirdağ

Alt 25-08-2008 #7
arkadaşlar okadar kendinizi yormayın. yakında öylebir teknoloji geliyorki 1mb diske 15 dvd yazılabilecek. hemde hd duyrulur
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kendi, kendine, yazlabilen