İlk kitap kapağı çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - İlk kitap kapağı çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ilk kitap kapağı çalışmam yorumlarınızı bekliyorum......

sev-ya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sev-ya

Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ilk kitap kapağı çalışmam yorumlarınızı bekliyorum...İlk kitap kapağı çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 14-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Düşünce güzel tasarımda ilk kitap çalışmanıza göre çok çok güzel diğer kitap çalışmanızda belirttiğim gibi daha çok kitap örnekleri inceleyiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-06-2010 #3
Bir kitap kapağı olduğunu yalnızca bunu siz ayrıca belirttiğiniz için anlayabiliyoruz. Yazarı kimdir, hangi yayınevine aittir? Bu sorular cevapsız kalıyor. Hayali bir tasarım mı yoksa?
Bu mesajdan alıntı yap
sev-ya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sev-ya

Grafiker / İstanbul

Alt 15-06-2010 #4
Bir kitap kapağı olduğunu yalnızca bunu siz ayrıca belirttiğiniz için anlayabiliyoruz. Yazarı kimdir, hangi yayınevine aittir? Bu sorular cevapsız kalıyor. Hayali bir tasarım mı yoksa?
Evet hayali bir tasarım ilerde belki bir yayın evi bulurum kimbilir...
O zaman yayınevi ve ismimide yazarım.
Bu mesajdan alıntı yap