İlk kitap kapağı tasarım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - İlk kitap kapağı tasarım Sponsorlu Bağlantılar...

İlk kitap kapağı tasarım
suzani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suzani(23)

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

İlk kitap kapağı tasarım

Alt 02-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk kitap kapağı tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

suzani(23)

Alt 02-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fikirlerinizi paylaşır mısınız
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2012 #3
Keşke varolmayan bir kitaptan hayali bir çalışma yapsaydınız.

Zemin güzel, gölgedeki anlam fena değil. Yazı karakterleri çok kötü, basit. Efekt kullanmayın bence. Arka yüzdeki yazıları tirelemeye gerek yok (kelimeler alt satıra geçerken bölünmesin). Oradaki gölge dışında size ait yaratıcı birşey yok galiba. Genel itibari ile vasat diyebilirim. Üzgünüm...
Bu mesajdan alıntı yap

suzani(23)

Alt 02-03-2012 #4
Keşke varolmayan bir kitaptan hayali bir çalışma yapsaydınız.

Zemin güzel, gölgedeki anlam fena değil. Yazı karakterleri çok kötü, basit. Efekt kullanmayın bence. Arka yüzdeki yazıları tirelemeye gerek yok (kelimeler alt satıra geçerken bölünmesin). Oradaki gölge dışında size ait yaratıcı birşey yok galiba. Genel itibari ile vasat diyebilirim. Üzgünüm...
hoca özellikle bu kitabı vermişti.. evet sonradan yazı üzerindeki hatalarımı bende anlamıştım.. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2012 #5
hoca özellikle bu kitabı vermişti.. evet sonradan yazı üzerindeki hatalarımı bende anlamıştım.. :angel:
Yeni bir konuda tasarım yapacaksam, uzun bir süre araştırma ve gözlem yapıyorum, bin düşünüp bir uyguluyorum. Tavsiyem siz de böyle yapınız.
Bu mesajdan alıntı yap

suzani(23)

Alt 02-03-2012 #6
Yeni bir konuda tasarım yapacaksam, uzun bir süre araştırma ve gözlem yapıyorum, bin düşünüp bir uyguluyorum. Tavsiyem siz de böyle yapınız.
benim lise3teki ilk tasarımımdı bu.. derslerle felan bir arada yürütmek zor oluyordu zaten photoshopu yeni yeni öğrenmeye başlamıştım ve photoshoptada ilk kez bişi deniyordum bunları da katarak düşünün.. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2012 #7
benim lise3teki ilk tasarımımdı bu.. derslerle felan bir arada yürütmek zor oluyordu zaten photoshopu yeni yeni öğrenmeye başlamıştım ve photoshoptada ilk kez bişi deniyordum bunları da katarak düşünün.. :angel:
Bunları da katarak düşündüm. Hala vasat. İlk kitap kapağı tasarım
Bu mesajdan alıntı yap

suzani(23)

Alt 02-03-2012 #8
Bunları da katarak düşündüm. Hala vasat. İlk kitap kapağı tasarım
hiççç moralimi bozmuyorum İlk kitap kapağı tasarım kimse mükemmelden başlayarak doğmamıştır İlk kitap kapağı tasarım çalışarak tecrübeyle azimle mükemmel olunur İlk kitap kapağı tasarım bende inşallah zamanla çok daha iyi çalışmalara doğru gitcem İlk kitap kapağı tasarım :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2012 #9
hiççç moralimi bozmuyorum İlk kitap kapağı tasarım kimse mükemmelden başlayarak doğmamıştır İlk kitap kapağı tasarım çalışarak tecrübeyle azimle mükemmel olunur İlk kitap kapağı tasarım bende inşallah zamanla çok daha iyi çalışmalara doğru gitcem İlk kitap kapağı tasarım :angel:
Kesinlikle moralini bozmamalısın zaten, amacım da bu değil. Bir nevi kaba tabiriyle gaz vermek diyelim buna İlk kitap kapağı tasarım
Bu mesajdan alıntı yap

suzani(23)

Alt 02-03-2012 #10
Kesinlikle moralini bozmamalısın zaten, amacım da bu değil. Bir nevi kaba tabiriyle gaz vermek diyelim buna İlk kitap kapağı tasarım
O zaman şunu demeliyim ki çok güzel gaz veriyorsunuz İlk kitap kapağı tasarım ben daha 17 yaşındayım (her ne kadar yıl olarak 18 olsa da ben büyümemekte direniyorum İlk kitap kapağı tasarım ) daha uzun bi yolum var en mükkemele doğru gitcem inşallah İlk kitap kapağı tasarım sınır gökyüzü ^^
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları