İlk kitap kapagım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - İlk kitap kapagım Sponsorlu Bağlantılar yorum beklıyorum ustalarım...

İlk kitap kapagım
alyjohn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alyjohn

Grafiker / Kırklareli

İlk kitap kapagım

Alt 27-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk kitap kapagım yorum beklıyorum ustalarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konu itibariyle basit olmuş sanki, kitap ismi de ilk bakıldığında algılanmıyor. yukarıdan aşağıya yazmak yerine soldan sağa yazmalısın bence. Arka kısım da karikatür gibi algılanıyor. Bence ağır ve iddialı bir kitap ama çalışma bunu yansıtmıyor.
Bu mesajdan alıntı yap

alyjohn

Grafiker / Kırklareli

Alt 27-03-2012 #3
Yorumun ıcın tesekkurler abı dıkkate alıcam
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 27-03-2012 #4
ilk olmasına rağmen şıklık bazında güzel fakat kitap başlığı algılanmıyor ve tasarımdaki objeler kitap adının tam aksini vurguluyor yani tanrı var çağrışımı daha üstün basıyor. Ayrıca Tanrı yoksa üzerine daha basit bi fikir geliştirmen gerektiğini düşünüyorum yani cami klise objelerinin kullanılmadığı bir çalışma yapmalısın ayrıca ön kapakta da kullandığın zarlar da bir anlam katmamış çalışmanın hikayesi belli "ya tanrı yoksa!!" yokluk üzerine bir tasarım yapman çok daha doğru olur diye düşünüyorum.

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2012 #5
bu iş deneme mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2012 #6
Kabaca şöyle birşey olabilir belki...

İlk kitap kapagım
Bu mesajdan alıntı yap

alyjohn

Grafiker / Kırklareli

Alt 27-03-2012 #7
Fikirleriniz benım ıcın çok onemlı sızler bu ısı profesyonel yapan kısılersınız. Cogunuz abım ablam yasında. Yapıcı yorumlarınız benım daha farklı dusunmeme olanak saglıyor. Çok tesekkur ederım.
Bu mesajdan alıntı yap

alyjohn

Grafiker / Kırklareli

Alt 27-03-2012 #8
Yorumlarınız ıcın tesekkur ederım kısa sure ıcınde yenıden tasarlayıp sızın yorumunuza sunacagım. Farelıadam bu ıs benım romanım ve kısa sure sonra bı sponsor bulabılırsem yayınevıne vermeyı planlıyorum. Eger aksı olur da sponsor bulamazsam az adetlı bastırarak bı dagıtımcıya vermeyı planlıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 27-03-2012 #9
Arka kapaktaki karakter hatalarıyla verirsen ve bu şekilde basılırsa seni yayınevinin arka odasına davet edebilirler.
Bu mesajdan alıntı yap