İlk kutu tasarımı çalışmam

Dijital Sanat - İlk kutu tasarımı çalışmam ...

yeakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yeakca(29)

Grafiker / Kütahya

Alt 13-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba , siteye üye olmakla çok iyi etmişim , bu site bana çok yararlı oluyor ... Bende ilk kutu tasarımımı sizlere göstermek olumlu-olumsuz yorumlarınızı alarak kendimi geliştirmeye devam etmek istiyorum...:o|
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 13-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar
Yan taraftaki siyah yazılar hiç okunmuyor bunu bu boyuttamı çalıştınız ? Büyük boyutu var ise yüklermisiniz ? Perspektif açılandırılması biraz yanlış. Ama yeni başlıyan bir insan için ambalaj (kutu) tasarımını anlamış gibi gözüküyorsunuz İlk kutu tasarımı çalışmam

Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap

yeakca(29)

Grafiker / Kütahya

Alt 13-06-2007 #3
Resmin orjinal boyutu bu. yandaki yazıların okunmasını istemedim sadece deneme amacıyla çalıştım 2.sınıfta perspektif dersi göreceğim benimde biraz dikkatimi çekti perspektif hatası photoshop ta bilmediğim çok şeyler var inşallah bunların hepsini öğreneceğim...
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2007 #4
bence tasarım gayet hoş ve başarılı olmuş emeğinize sağlık ve bu sadece görünüşüdür perspektivte muhtemelen yanlışlık olmuştur fakat baskıda böyle gözükmeyeceğinden gayet hoş bir sonuç olacaktır. Genelde kutus tsarımı yaparken direkt bıçak izleriyle gösteririz müşteriye siz bu şekilde bir sunumla göze çok iyi hitap etmişsiniz. Tebrikler... Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 13-06-2007 #5
perspektif açısını tam tersden verseydiniz daha güzel ve daha anlaşılır olurdu ayrıca ürün parfüm kutsu hiç parfüm kutusu yapmadım İlk kutu tasarımı çalışmam onun için yorum yapamıyorum.
bir soru; ürünlerin göründüğü yer pencere mi olacak yoksa öyle resim mi olacak?
Bu mesajdan alıntı yap

yeakca(29)

Grafiker / Kütahya

Alt 14-06-2007 #6
Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. ürünlerin göründüğü yer pencere olacak ama oradaki derinliği tam veremedim bu da photoshop çalışmaya yeni başladığımı gösteriyor.
Bu mesajdan alıntı yap
zynp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zynp

Öğrenci (Grafik)

Alt 19-03-2008 #7
çok güzel olmuş ya su tasarımın açılımı war mı yani kutunun çok lazım yardım edebilirmisin?
Bu mesajdan alıntı yap
senkronize isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senkronize

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 21-03-2008 #8
perspektif sorunuyla birlikte kutu çalışmalarınde ürün her neyse yazının okunabılmesi çok önemli,onun için cok iyi renk ayrımı bılmelisin..İlk kutu tasarımı çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Engin BÜTÜN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Engin BÜTÜN

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2008 #9
bence tasarım gayet hoş ve başarılı olmuş emeğinize sağlık ve bu sadece görünüşüdür perspektivte muhtemelen yanlışlık olmuştur fakat baskıda böyle gözükmeyeceğinden gayet hoş bir sonuç olacaktır. Genelde kutus tsarımı yaparken direkt bıçak izleriyle gösteririz müşteriye siz bu şekilde bir sunumla göze çok iyi hitap etmişsiniz. Tebrikler... Başarılar.
Katılıyorum bencede son derece başarılı çalışmanız.. Görüntü olarak bütünlük sağlanmış renk uyumu ve yerleşim gayet güzel olmuş ama yapılan eleştirileride dikkate almalısın bunlar seni daha başarılı yapacaktır eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2008 #10
bence gayet hoş bir çalışma... sadece eleştiri değilde dikkat edilmesi açısından söylüyorum... bu tip pencereli kutularda maliyet biraz daha yükseliyor... şöyle ki; pencere için ayrı genel kesim için ayrı bıçak yapılması lazım... çünkü pencereyi kapatacak selefon kullanılacak işte... ikinci maliyet iki ürün arasına yani iki pencere arasına seperatör kullanmak gerekecek.. buda ekstra bir bıçak ve ekstra bir maliyet olacak... üçüncüsü ise baskı adeti yüksek ise diyelim ki 50.000 bu kutu 100.000 kere bıçak kesim makinesinden geçecek... bunların hepsi hem zaman hemde maliyeti yükseltecek... gerçi müşteri buna rağmen kabul ederse ne ala...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ambalaj, art, kutu, kutu tasarimi, kutu tasarimi calismam, kutu tasarimlari, kutu tasarımı