ilk logo çalışmam eleştrilerinizi bekliyorum

Logo Tasarımları - ilk logo çalışmam eleştrilerinizi bekliyorum ...

erdemyvzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemyvzz

Grafiker / İstanbul

Alt 13-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

s.a arkadşlar ben grafık programlarında acemıyım kurcalaya kurcalaya bısıler ogrendım ve bı kursa kayıt oldum ınternet uzerındende tasarım derslerı ve programların derslerı ıle kendımı gelıstırmeye calısıyorum kurulmus olan bır platforma logo tasarımı yaptım kendımce platformda zeytınburnu sımgelerını kullandım yanı sur ve zaytın dalı zeytın sızın goruslerınız nelerdır her turlu elestırıye acıgım anlayısınız ıcın sımdıden tesekkur ilk logo çalışmam eleştrilerinizi bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

beyzade19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyzade19

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gerçek sur duvarları ve zeytin dalı resimleri kullansan daha fazla gerçekçilik yakalar ve etkili olabilirdi diye düşünüyorum. nacizane benim fikrim.zeytinler sanki biraz üzümü andırıyo gibi.
Bu mesajdan alıntı yap

erdemyvzz

Grafiker / İstanbul

Alt 13-11-2012 #3
bulutları resımden yaptım zaten suruda resım den yapmak ıstemedın logo oldugundan dolayı
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 14-11-2012 #4
Çok karmaşık bir çalışma bi nevi aşure gibi ne ararsan var içinde logoda kullanılan objelerin bir anlamı veya bir temsili olmalı, zeytin dalı baş parmak ay bol yıldız falan derken çok karmaşık olmuş bence yine de emeğine sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 15-11-2012 #5
kardeşim öncelikle grafik tasarım hayatında inşallah iyi yerlere gelirsin.. ama şimdi tabi yeni olduğun için bazı detayları göremeyebilirsin. duvar yerine çimler ağaçlar vs gibi süslemeler yapabilirsin .. ZEMCO yazarken C yi yıldızlarla oluşturabilirsin ki içeride yıldız karmaşıklığıda ortadan kalkmış olup 1 taşla 2 kuş vurabilirsin hemen yanındaki beğen işaretinide kaldır kardeşim . Zemco yazısınada blending options panelinden drop shadowlarla birazcık 3 boyuta gölgelendirmelere yakın çalışmalarda yapabilirsin.. başarılar kardeşim.
Bu mesajdan alıntı yap
zeynepunal7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeynepunal7

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 15-11-2012 #6
biraz 3 boyutla ilgilenmelisin bence
Bu mesajdan alıntı yap

erdemyvzz

Grafiker / İstanbul

Alt 17-11-2012 #7
yorumlarınız ıcın tesekkur edıyorum bırazcık sabır ve geyretle ınsallah ogrenırım tam manası ıle
Bu mesajdan alıntı yap

erdemyvzz

Grafiker / İstanbul

Alt 17-11-2012 #8
Çok karmaşık bir çalışma bi nevi aşure gibi ne ararsan var içinde logoda kullanılan objelerin bir anlamı veya bir temsili olmalı, zeytin dalı baş parmak ay bol yıldız falan derken çok karmaşık olmuş bence yine de emeğine sağlık.
aslında herseyın bır anlamı var logoda
o harfının ıcındekı el ısaret mıllı gorusun el ısaretı onu temsıl edıyor zeytınler ve surlar zeytınburnunu temsıl edıyor hılal ve 5 yıldızda el ısaretı gıbı mıllı gorusu teemsıl edıyor bu sebebden dolayı bunları kullandım karısık oldu farkındaym hnuz grafıker degılım ama ogrenmeye calısıyorum ıste tabı sızlerınde yardımları ıle
Bu mesajdan alıntı yap