ilk logo çalışmam(yeni açacagım iş yerim için )

Logo Tasarımları - ilk logo çalışmam(yeni açacagım iş yerim için ) ...

delipoyraz55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delipoyraz55(39)

Grafiker / Karabük

Alt 06-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

grafik tasarıımcı degilim,ama sizlerin sayesinde birşeyler ögrenmeye gayrat ediyorum.yaklaşık 10 güne kadar Karabük te yeni bir iş yeri açma telaşındayım.açmak istedigim firma ismi mvt aksesuar veya mvt modifiye aksesuar market olarak düşünüyorum fakat logo çalışması yaptım kendimce ve sizlerin görüşleriniz ve düşünceleriniz benim için çok önemli yardımcı olursanız sevinirim !:>
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aysgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 06-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sade ve anlaşılır olmuş bence ellerine sağlık renkler bana biraz donuk gibi geldi ama bi modifiye mağazası içinde ne tarz bişey olabilirki ilk logo çalışmam(yeni açacagım iş yerim için )
Bu mesajdan alıntı yap
mcxxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mcxxx

Webmaster / Konya

Alt 06-03-2008 #3
bana modifiyeden çok video kaseti satan yada öle bişeyi anımsattı ilk logo çalışmam(yeni açacagım iş yerim için ) daha farklı bişey denemeni tavsiye ederim çok basit klamış bence
Bu mesajdan alıntı yap
SERCAN-24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SERCAN-24

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2008 #4
azim gösterip logo çalışmış olman çok güzel. Ama bence bir tasarımcıya yaptırsanız daha olur sanırım
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 06-03-2008 #5
eğerki kendin birşeyler çıkarmak istiyorsan
bunlarla sınırlı kalma
modifiye aksesuarlarına uygun gösterişli, hareketli bişeyler dene derim
bunlar çok basit kaçmış bence
1-2 alternatif daha yaparsan daha faydalı oluruz diye düşünüyorum

iyi çalışmalar
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-03-2008 #6
Çalismanızda, font uyumsuzlugu var. Söyleki, MVT ile aksesuar fontları biribirini tamamlamiyor. Böylesi bir çalisma için saglam tipografi bilgisine sahip olmanız gerekli... Grafik tasarım, herkesin evinde, tabelaya ihitiyacim var, ne varki bende yapabilirim tarzında bir konu degildir. Böylesi bir çalişma sizin için ve firmaniz için çevrenizdeki örneklere baktinizda yeterli gibi gözükebilir ama ben genede işi profosyonellere bırakmanızı tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 06-03-2008 #7
Biraz daha gayret ederseniz renklerle biraz oynarsanız daha güzel olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-03-2008 #8
Bencede Çok Basit Ve sade olmus Biraz Daha İyi Ol Hayallerini Genişlet ilk logo çalışmam(yeni açacagım iş yerim için )
Bu mesajdan alıntı yap
delipoyraz55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delipoyraz55(39)

Grafiker / Karabük

Alt 06-03-2008 #9
yorumlarınızdan ötürü çok teşekkür ederim,okudugum yorumlarda hak vermedigim yok.yanlız işi uzmanına bırakma konusunda size hem katılıyorum hem katılmıyorum.siz gibi grafikerlerle mutlaka aşık atamam,ben bu meslegin bile var oldugunu ögreneli çok uzun bir zaman olmadı ve çok hoşuma gitti.benim işim otomobil iç ve dış dizayn(makyaj) yapmak.son zmanlarda bu işe bir heves sardı nedendir bende bilmem.ama Allah ömür verirse ve bu hevesim kırılmazsa bu meslegi okuluna bile gidip ögrenmek.
işi uzmanına bırakma konusuna gelince hak veriyorum.iş yerinin boyası bugün bitti.ben kendim o boya ustasının yaptıgı boyayı atmam münkün degildi bundan adım gibi eminim.grafiker meslegide basit gibi görünüyor ilk bakışta amann iki çizgi çekip logo yapıyorlar diyorlar,fakat işin içine girmeden anlaşılmıyor uzmanlık konusunda o yüzden hak veriyorum.ben grafiker ustası olmasamda en azından çırak olmayı arzularım ve bu konudada ısrarlıyım inş.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-03-2008 #10
yorumlarınızdan ötürü çok teşekkür ederim,okudugum yorumlarda hak vermedigim yok.yanlız işi uzmanına bırakma konusunda size hem katılıyorum hem katılmıyorum.siz gibi grafikerlerle mutlaka aşık atamam,ben bu meslegin bile var oldugunu ögreneli çok uzun bir zaman olmadı ve çok hoşuma gitti.benim işim otomobil iç ve dış dizayn(makyaj) yapmak.son zmanlarda bu işe bir heves sardı nedendir bende bilmem.ama Allah ömür verirse ve bu hevesim kırılmazsa bu meslegi okuluna bile gidip ögrenmek.
işi uzmanına bırakma konusuna gelince hak veriyorum.iş yerinin boyası bugün bitti.ben kendim o boya ustasının yaptıgı boyayı atmam münkün degildi bundan adım gibi eminim.grafiker meslegide basit gibi görünüyor ilk bakışta amann iki çizgi çekip logo yapıyorlar diyorlar,fakat işin içine girmeden anlaşılmıyor uzmanlık konusunda o yüzden hak veriyorum.ben grafiker ustası olmasamda en azından çırak olmayı arzularım ve bu konudada ısrarlıyım inş.

Eğer bu işi sevdiyseniz başarılı olacağınızdan eminim ben... Sadece biraz araştırın.. Biraz okuyun.. Bu işin uzmanı olmak illaki okul okumakla olmuyor... Yeteneğiniz varsa birazda azmederseniz başarırsınız. Fakat bu logolar pek olmamış denemeye devam.. Yaptığınız denemeleri buraya yüklerseniz. Arkadaşların yorumları sizi yönlendirecektir. Başarılar diliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ilk, logo, almamyeni, aacagm, yerim, iin