ilk logo denemem.. Lütfen yorum..

Logo Tasarımları - ilk logo denemem.. Lütfen yorum.. Sponsorlu Bağlantılar yorumlarınızı rica ederim. teşekkürler....

yemik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yemik

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 03-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı rica ederim.

teşekkürler.ilk logo denemem.. Lütfen yorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alpfb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpfb

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bilişim ambalaj taşımacılık yazısının espasları çok olmuş birbirinden bagımsız duruo biraz daha yaklaştırırsan ve şen klas yazısını biraz daha büyütürsen (üst ve alttaki gri noktaları geçmicek şekilde) eminim daha hoş bi görsellik katarsın logona ama tasarım olarak güzel eline saglık
Bu mesajdan alıntı yap
hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2010 #3
ilk çalışma için iyi görünüyor. Bence şuan daha iyilerini çiziyorsunudur.
Bu mesajdan alıntı yap
graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2010 #4
Şen klas yazısı biraz kopuk duruyor sanki. Koyu gri yapıp arkadaşın dediği gibi biraz büyütürseniz daha hoş durur kanısındayım.
Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2010 #5
ilk için harika. emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
kardelenkurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kardelenkurt

Webmaster / Ankara

Alt 09-02-2010 #6
alttaki yazıyı şen klas yazsının altına güzel bir şekilde yerleştirirsen daha güzel oalcak dene istersen bi
Bu mesajdan alıntı yap
frado isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frado

Eğitimci / Batman

Alt 09-02-2010 #7
aziz dostum bu ilk iş için gayet normal...hatırlatmak isterim logo firmayı tam çağrıştırmıyor gibi ...ve logo çok sönük kalmış, tam olarak ben burdayım diyememiş....başarılar dileklerimle.............
Bu mesajdan alıntı yap
yemik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yemik

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 11-02-2010 #8
Tüm yorumlarınız için teşekkür ederim. Ortak nokta olan Şenklas yazısını ve logoyur biraz daha orantılı olarak büyütücem, ek olarak burada tam görünmeyen ufak da olsa gölgeler var. Bu basım için hazırladığım logo, birde anime ediceğim logonun hareketli ve alt yazıların biraz güneş etkisi katarak bir çalışma yapmayı düşünüyorum. Ek olarak ( lütfen reklam sanmayın, bu yazlıcağım sizin gibi bu işe gönül verenlerle sadece yapılan işi tartışmak.) bu benim şirketim (di). Yaklaşık 15 dk düşünüp kağıda döktüm ve sonra bilgisayar başında yaptım.Toplam 30 dk yaptığım ve kurguladığım bir çalışmaydı. Bilişim dünyasındayım, ama çizim yapmayıda bir okadar seviyorum.

Değerli yorumlarınız için tekrar teşekkürler.
yalçın emik
Bu mesajdan alıntı yap