İlk logo tasarımı

Logo Tasarımları - İlk logo tasarımı ...

İlk logo tasarımı
gravatli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gravatli

Hiç Biri / İstanbul

İlk logo tasarımı

Alt 30-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar,

İlk logo tasarımını yorumlamanızı rica ederim.

Şirket terazi satan bit şirkettir.

Herkese teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gravatli

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
[IMG]C:\Users\Desktop\etes elektronik.jpg[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
mrtaxy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtaxy

Hiç Biri / İstanbul

Bu mesajdan alıntı yap

gravatli

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-07-2011 #4
İlk logo tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
mrtaxy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtaxy

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-07-2011 #5
logo sadece web sayfası içinmi tasarlandı yoksa kartvizit irsaliye fatura gibi evraklardada kullanılacakmı, eğer kullanılacaksa efektleriniz başınızı ağrıtabilir.

Eğer müşteri isteği değilse logoda illa terazi kullanmak zorunda değilsiniz (arçeliğin logosundan beyaz eşya sattığı yada apple n elmasından bilgisayar sattığı anlaşılmıyor).

elinize sağlık ama biraz daha uğraşılması gerek, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 31-07-2011 #6
emeğinize sağlık ama 'etes' gibi okunmuyor 'e-I-es' gibi algılanıyor logo da gölgeler sıkıntı yaratabilir nette birkaç örnek mevcut onları da biraz incelerseniz daha iyi sonuç çıkacağına eminim
Bu mesajdan alıntı yap
sonercik72 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sonercik72

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 31-07-2011 #7
arkadaşlarının yorumlarının üzerine artı ben de şöyle bir şey söylemek ve sormak istiyorum. terazinin elektrikle alakası ne? elektrik direği olsa belki daha iyi olurdu illa bir ojje kullanıcaksan eğer. şahsen benim fikrim bu. İlk logo tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
FlameDance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FlameDance

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-08-2011 #8
İlk logo olduğu için normal karşılanacak hatalar olabilir. Ama bol bol logo örnekleri inceliyerek bakış açını bi kalıba oturtabilirsin. Sanuç olarak o firma benim olsa o logoyu kullanmam İlk logo tasarımı Eline sağlık. Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap

gravatli

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-08-2011 #9
arkadaşlarının yorumlarının üzerine artı ben de şöyle bir şey söylemek ve sormak istiyorum. terazinin elektrikle alakası ne? elektrik direği olsa belki daha iyi olurdu illa bir ojje kullanıcaksan eğer. şahsen benim fikrim bu.

GÜZEL KARDEŞİM,

TERAZİ SENİN BİLDİĞİN GİBİ MANUEL DEĞİL ARTIK. HEMEN HEMEN HEPSİ ELEKTRONİK. BU BAKIMDAN ŞİRKET SAHİBİ "ELEKTRONİK" KELİMESİNİ KULLANMIŞ ANLAŞILAN. ELEKTRİK DEĞİL ZATEN, "ELEKTRONİK"...

YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 01-08-2011 #10
yansımadaki "T" yi oturtamadığın için ondan sonraki "E" ve "S" harfleri üsttekilerden dışarı kaymış.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları