ilk logo tasarımınız ;)

Graficafe - ilk logo tasarımınız ;) Sponsorlu Bağlantılar aradaşlar.. ilk tasarımını yaptığınız logonun hikayesi nedir?? geçen gün maziyi deşerken aklıma geldi ilk logo çalışmam, oradan da konu açmak geldi aklıma.. bir müzik organizatörü benden kemençe çizmemi ...

ilk logo tasarımınız ;)
Tollyver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tollyver(32)

Grafiker / İstanbul

ilk logo tasarımınız ;)

Alt 24-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

aradaşlar.. ilk tasarımını yaptığınız logonun hikayesi nedir??

geçen gün maziyi deşerken aklıma geldi ilk logo çalışmam, oradan da konu açmak geldi aklıma.. bir müzik organizatörü benden kemençe çizmemi istedi, '98 yılında.. (o zaman 13-14 yaşındayım) elimde kemençe resmi yok, naya banzadiğini de tam hatırlamıyorum dedim.. adam yarım saat sonra gerçek kemençe getirdi!! ona bakıp çizdim aynısını, müşteri havalara uçtu!! ilk logo tasarımınız ;)

sizin hikayeniz ne!! hadi paylaşın ilk logo tasarımınız ;)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

GraphiClubeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GraphiClubeR

Grafiker / Kütahya

Alt 24-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ne bakımdan uctu havalara?ilk logo tasarımınız ;)
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 24-07-2008 #3
Sevinmiş işte ilk logo tasarımınız ;)
Bu mesajdan alıntı yap
GraphiClubeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GraphiClubeR

Grafiker / Kütahya

Alt 26-07-2008 #4
ben ilk logomu bale eğitim merkezi gibi bir yere yapmıstım.tam bale eğitim merkezi değildi de ona benzer seylerdi.yanı kucuk kızlara yuzme ogretıyolar bale ogretıyolar badmınton ogretıyolar genel bı kurumdu.bunların ıcınde bale de vardı.ben de bu kuruma bır logo tasarladım.logo bale egıtım merkezınden cok bı muzık eğitim merkezine benzediilk logo tasarımınız ;)sonra logoyu almaya geldı bırı.daha once grmedım.(okula geldı)baskı da gordum ben bunu bı 3 ay sonra fılan.ama muzık aletlerı satan bı fırmanın lgosu olmusilk logo tasarımınız ;) dıger balerıner adam da hıc gelmedı.ya ben yanlıs adama verdım logoyu.ya da benım logomu begenmeyıp bı muzıkcıye sattılar benden habersızilk logo tasarımınız ;)bulabılırsem logomu paylasıcam sızınle
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 26-07-2008 #5
ilkyaptıgım logo bir giyim firması içindi çok düşünmüştüm neler yapayım die bana çok zor gelmişti logo yapmak şimdide düşünüyorumda alt tarafı basit bir şekilden ibaretmişilk logo tasarımınız ;)
Bu mesajdan alıntı yap
_xecee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_xecee

Grafiker / Yurtdışı

Alt 26-07-2008 #6
ben ilk logomu bir kiralik araba sirketine yapmistim ve adamlar mayfa ciktiilk logo tasarımınız ;)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ilk, logo, tasarımınız