ilk logo yardım

Deneme Çalışmalar - ilk logo yardım ...

ilk logo yardım
kumrucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kumrucu

Öğrenci (Diğer) / Antalya

ilk logo yardım

Alt 19-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar sizi çok büyük bi zevkle takip ediyorum ama bugün sizlerden benim için çok önemli bişey isticem aşağıdaki abimin yeni şirketi için benden ufak bi hediye kendisi pek benzemesede aslında bi logodur çizgileri photosopla yapamadığım için paint kullandım oda çok kötü durdu ana tema bu renk metal tonlarında kırmızı olacak ama nasıl ve hangi programda yapacağımı söylerseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler--bu arada ben kesinlikle bi grafiker değilim olmayı çok isterdim çok seviyorum ama görüyosunuz ki çok çok çokkk çalışmam

ilk logo yardım

daha büyük yapamadım resmi kusura bakmayın eğer acele cevap gönderirseniz çok sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım merhaba. öncelikle grafiker değilsen bunu işi bilen birisine yaptırmanı öneririm. ben bir grafiker olarak senin işini yapsam hoş olur mu? onun dışında ille yapacam diyorsan vektörel bir programda çizmelisin. illustrator, freehand yada corelde. photoshopta olmaz logo.
Bu mesajdan alıntı yap
GİRİTLİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GİRİTLİ

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2009 #3
grafiker olmamana ragmen bence logo gayet güzel bravo
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2009 #4
Güzel görünüyor. Düzgün çizilirse sade ve hoş bir logo olabilir. Siz programı açıp yapmaya çalışsanız da baya uzun sürecektir düzgün iş çıkarmanız. Bari bu fikri abinize sunun o da profesyonel bir yere götürsün yaptırsın. Bundan hoş bir hediye olamaz. ilk logo yardım İlla yapmanız gerekmiyor bence.
Bu mesajdan alıntı yap
ofluvahdet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ofluvahdet

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 21-09-2009 #5
Uzaktan bakıldığında başlangıç için kötü sayılmaz. Vektrörel çizim programlarını öğrenirsen iyi işler başaracağına inanıyorum. Birde font olarak türkçe karakter kullanmaya özen göster.
Bu mesajdan alıntı yap
galipaksular isimli Üye şimdilik offline konumundadır

galipaksular(27)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-09-2009 #6
selam arkadasım logonu photoshop veya ıllustrator yaparsan daha güzel olabilir özellikle bir cizgi cekmissin uzun kırıklık var cizgide düzgün değil onun için..pen tool kullanarak çizmeni tavsiye ediyorum basarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
kumrucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kumrucu

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 22-09-2009 #7
arkadaşım merhaba. öncelikle grafiker değilsen bunu işi bilen birisine yaptırmanı öneririm. ben bir grafiker olarak senin işini yapsam hoş olur mu? onun dışında ille yapacam diyorsan vektörel bir programda çizmelisin. illustrator, freehand yada corelde. photoshopta olmaz logo.
haklısınız ama neden doğrudan bir savunma moduna geçiyosunuz ki ben bir bilgisayar mühendisiyim grafik tasarımla ilgili hiç bir ders görmedim ama toplumumuz bizlerin ne iş yaptığını anlamadığı için bizi her kimliğe sokmaktalar web tasarımcı -grafik tasarımcı-teknisyen-tamirci emin olun bende sadece kendi işimi yapmak isterim ama bunu benden isteyen bir müşteri değil abim ayrıca cevaplarınıza teşekkür eder başarılar dilerim çok yardımcı oldunuz
Bu mesajdan alıntı yap
kural82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kural82

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 22-09-2009 #8
bi logo tasarlamakla grafıker olunmaz zaten korkmayınız meslek de elden gitmez!
tebık edıyorum cesaretınız için.
Bırakın insanlar böyle şeylerle uyraşsınlar kafalarını böyle şeylere yorsunlar..allah beterınden korusun...ilk logo yardım
Bu mesajdan alıntı yap