İlk Logom devran soft

Logo Tasarımları - İlk Logom devran soft Sponsorlu Bağlantılar Değerli Grafikerler Size Yapmış Olduğum İlk Logo mu Göstermek isterim..Bu grafikerler.net teki ilk günüm ve ilk logolarıma bakmanızı iyi kötü yorum yapmanızı istedim :angel: saydam olduğu için güzel ...

İlk Logom devran soft
Devran ÇEKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Devran ÇEKMEN(24)

Öğrenci (Diğer) / Batman

İlk Logom devran soft

Alt 21-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli Grafikerler

Size Yapmış Olduğum İlk Logo mu Göstermek isterim..Bu grafikerler.net teki ilk günüm ve ilk logolarıma bakmanızı iyi kötü yorum yapmanızı istedim
:angel:

İlk Logom devran soft

saydam olduğu için güzel görünmeyebilir ! İlk Logom devran soft1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 21-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle hoşgeldinİlk Logom devran soft çalışmaya gelince,logolarda sadelik akılda kalıcı olması bakımından önemlidir okunabilirlikte o üstteki kareler olmamaış font ii bence ama sadece renk kullan derim o desenleri kalır, 2sindede görseller anlamsız olmuş ve bütünleşmemiş, 1.de o 2 yuvarlağı daha güzel yerleştirebilirisn eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 21-08-2008 #3
merhaba. senden yardım isteyebilrmiyim. var olan bir logoyu nasıl çizebiliriz. yani bir türlü beceremiyorum. işi aldım ama elime yüzüme bulaştırdım. aslında küçüük bir logo. bana yardımcı olurmusun. [email protected] @hot mail.com
Bu mesajdan alıntı yap

Devran ÇEKMEN(24)

Öğrenci (Diğer) / Batman

Alt 22-08-2008 #4
öncelikle hoşgeldinİlk Logom devran soft çalışmaya gelince,logolarda sadelik akılda kalıcı olması bakımından önemlidir okunabilirlikte o üstteki kareler olmamaış font ii bence ama sadece renk kullan derim o desenleri kalır, 2sindede görseller anlamsız olmuş ve bütünleşmemiş, 1.de o 2 yuvarlağı daha güzel yerleştirebilirisn eline sağlık..
yorumunuz için teşekkür ederim fakat transpran olduğu için böyle görünüyor..

photoshopta yaparken düzgün şekildeydi.. evet bende görüşlerinize katılıyorum :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
jokermen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jokermen(35)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 22-08-2008 #5
fena değil ama daha iyi şeyler yapacağını gösteriyor ilerde.... devammm
Bu mesajdan alıntı yap

Devran ÇEKMEN(24)

Öğrenci (Diğer) / Batman

Alt 23-08-2008 #6
çok teşşekür ederim

İlk Logom devran soft
Bu mesajdan alıntı yap
Arno isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arno

Grafiker / Kayseri

Alt 23-08-2008 #7
merhaba. senden yardım isteyebilrmiyim. var olan bir logoyu nasıl çizebiliriz. yani bir türlü beceremiyorum. işi aldım ama elime yüzüme bulaştırdım. aslında küçüük bir logo. bana yardımcı olurmusun. [email protected] @hot mail.com
msn adresi vermek yasak sanırsam. kuralları okuyun lütfen..

logo çalışmanızda daha iyisini yapabilirsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap

Devran ÇEKMEN(24)

Öğrenci (Diğer) / Batman

DevraNSoFT 2

Alt 23-08-2008 #8
Pek Beğenilmediği İçin Birazdaha Çalışıp Daha Düzgün Şeyler Yapim Dedim :rofl:

İnş Bu Sefer Hoşunuza Gider :angel: Ayrıca Yazı Tipi ve Renkleri Bilerek Aynı Yaptım

İlk Logom devran soft
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2008 #9
aslında yaşın bayağı erken, başlamış, örnekleri çıkarmış ve yorum istemen cidden taktir edilesi, hatta şunu söyleyebilirim ki yaşına rağmen şu sitede gördüğüm logoların bir bölümünden daha da güzel işler çıkarıyorsun, en azından logo mantığını oturtmuşsun kafanda.. eminim ileride çok daha güzel olacaktır, şuan ki sana tavsiyem, logolarında gölgelendirmeyi çok kullanmaman ya da olabildiğince az ve soft kullanman, font seçimini belki değiştirebilirsin.. bir de logo katalogları oluyor, ünlü ajansların yaptığı logolar, ünlü markaların logoları vs.. sanıyorum site üzerinde vardı biryerde ama hatırlayamadım bulursam iletirim sana, bunları inceleyebilirsin... eminim ilerleyen zamanlarında gayet güzel işler göreceğiz senden İlk Logom devran soft kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

Devran ÇEKMEN(24)

Öğrenci (Diğer) / Batman

Alt 23-08-2008 #10
aslında yaşın bayağı erken, başlamış, örnekleri çıkarmış ve yorum istemen cidden taktir edilesi, hatta şunu söyleyebilirim ki yaşına rağmen şu sitede gördüğüm logoların bir bölümünden daha da güzel işler çıkarıyorsun, en azından logo mantığını oturtmuşsun kafanda.. eminim ileride çok daha güzel olacaktır, şuan ki sana tavsiyem, logolarında gölgelendirmeyi çok kullanmaman ya da olabildiğince az ve soft kullanman, font seçimini belki değiştirebilirsin.. bir de logo katalogları oluyor, ünlü ajansların yaptığı logolar, ünlü markaların logoları vs.. sanıyorum site üzerinde vardı biryerde ama hatırlayamadım bulursam iletirim sana, bunları inceleyebilirsin... eminim ilerleyen zamanlarında gayet güzel işler göreceğiz senden İlk Logom devran soft kolay gelsin..
Önerileriniz,eleştirileriniz için çok teşekkür ederim.. İnş güzel işler görürüz hep beraber grafikerler.net olarak... :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
devransoft, ilk, logom