İlk Logom | Enes Tarcan Wm

Logo Tasarımları - İlk Logom | Enes Tarcan Wm ...

enestarcanwm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enestarcanwm

Webmaster / Aydın

Alt 28-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar çok değerli sevgili abilerim/ablalarım ben 2002 doğumluyum 2 site sahibim (Enes Tarcan | adsensealma.com adsense den hayır olmadığı için kendimi grafik / tasarım'a adadım bu logo'yu da 5 dakika içinde photoshop cs4 ile yaptım iyi-kötü yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyorum teşekkürler İlk Logom | Enes Tarcan Wm İyi Akşamlar diler Hayırlı günler dilerim...
http://i.hizliresim.com/v8nlmr.png
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 30-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Font çok ince olmuş birde figür üzrinde biraz daha çalışmalısın
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 10-12-2015 #3
Merhabalar çok değerli sevgili abilerim/ablalarım ben 2002 doğumluyum 2 site sahibim (Enes Tarcan | adsensealma.com adsense den hayır olmadığı için kendimi grafik / tasarım'a adadım bu logo'yu da 5 dakika içinde photoshop cs4 ile yaptım iyi-kötü yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyorum teşekkürler İlk Logom | Enes Tarcan Wm İyi Akşamlar diler Hayırlı günler dilerim...
http://i.hizliresim.com/v8nlmr.png
Akıl yaşta değil baştadır diye boşuna dememiş atalarımız İlk Logom | Enes Tarcan Wm 2002'li olmana rağmen 2 site sahibisin ve zamanla birşeyleri görmüşsün ki kendini grafiğe adamışsın İlk Logom | Enes Tarcan Wm güzel yoldasın, yolun başındasın, yılmadan kendini geliştirerek güzel yerlere gelebilirsin. Logo demek 5 dakikada yapılması zorunlu olan bir olay değil İlk Logom | Enes Tarcan Wm Daha çok araştırman lazım. Ücretli yada ücretsiz birçok kurs, online eğitim vs. var bunlara yönelmelisin. Niye söylüyorum bunları; biz eleştirirken adamı yerin dibine sokarız sonra ordan kalkmasını bekleriz. Yaptığın yada yapacağın işin başındasın eğitim almadan olmaz bu işi istiyorsan bu yolda yürümelisin. Öğrendikten sonra logo nedir daha rahat kavrayacaksın İlk Logom | Enes Tarcan Wm Hayatta başarılar sana İlk Logom | Enes Tarcan Wm
Bu mesajdan alıntı yap