İlk Logom :))

Logo Tasarımları - İlk Logom :)) ...

ssnql isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ssnql

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 24-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar...
Okuduğum okulun logosunu yapmamı istediler. Birkaç haftadır Illustrator kullanıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

novem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

novem(28)

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 24-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eline emeğine sağlık fakat bana çok basit geldi sanki birşeyler eksik gibi.Daha tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır.Ben de acemi sayılırım.İlk Logom :))
Bu mesajdan alıntı yap

ssnql

Alt 24-11-2011 #3
Eline emeğine sağlık fakat bana çok basit geldi sanki birşeyler eksik gibi.Daha tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır.Ben de acemi sayılırım.İlk Logom :))
Bir şeyler eksik derken ? İlk Logom :))) Sanırım renklerden bahsediyorsunuz. Okulum benden tam olarak şunu yap diye bir istekte bulunmadı bende tek renk yaptım okulun değiştirmek istediği kısımları değiştirip tekrar atarım. Yorum için teşekkürler İlk Logom :))))
Bu mesajdan alıntı yap
Secret man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Secret man

Grafiker / İstanbul

Alt 24-11-2011 #4
Umarım bunu göstermemişsindir (:
Bu mesajdan alıntı yap
ByChief isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByChief

Matbaacı / Amasya

Alt 24-11-2011 #5
ilk logo olarak bakarsak güzel olmuş İlk Logom :)) değişik fikirlerle daha da güzelleşirebilirsin İlk Logom :)) emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
novem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

novem(28)

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 24-11-2011 #6
Bir şeyler eksik derken ? İlk Logom :))) Sanırım renklerden bahsediyorsunuz. Okulum benden tam olarak şunu yap diye bir istekte bulunmadı bende tek renk yaptım okulun değiştirmek istediği kısımları değiştirip tekrar atarım. Yorum için teşekkürler İlk Logom :))))
Biraz düşünün daha iyi şeyler yapabilirsiniz.Yani Melek ismi geçiyor diye kanat koymanıza gerek yok.Mesela okulunuzda bölümleri temsil eden tabi bunu mizahi bir şekilde anlatan bir logo yapabilirsiniz.Bu benim görüşüm yine de uğraşmışsınız.Emeğe saygı.İlk Logom :))
Bu mesajdan alıntı yap

ssnql

Alt 24-11-2011 #7
Biraz düşünün daha iyi şeyler yapabilirsiniz.Yani Melek ismi geçiyor diye kanat koymanıza gerek yok.Mesela okulunuzda bölümleri temsil eden tabi bunu mizahi bir şekilde anlatan bir logo yapabilirsiniz.Bu benim görüşüm yine de uğraşmışsınız.Emeğe saygı.İlk Logom :))
söylediklerinizi dikkate alacağım teşekkürler İlk Logom :))
Bu mesajdan alıntı yap
grtsrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grtsrm

Grafiker / İstanbul

Alt 24-11-2011 #8
Olmamış Çünkü,Logo Kurumları Temsil Eden Bir Markadır. Bu Sadece Kreşe Yada Anaokuluna Yakışacak Bir Logo Olmuş Eğitim Ve Öğretim Kurumunu Temsil Eden Hiçbir Materyal Kullanmamışsın Umarım Diğer Çalışmalarında Yapmış Olduğun Çalışmanın Hangi Sektöre Ait Olduğunu Bulabilirsin. İlk Logon Olsa Bile Profesyonel İşler Çıkarman Dileğiyle...
Bu mesajdan alıntı yap
captanbaron isimli Üye şimdilik offline konumundadır

captanbaron

Grafiker / Yurtdışı

Alt 31-12-2013 #9
çok ama çok yetersiz bir çalışma olmuş, bi örnek veriyim resimdekide benim okuluma yaptıgım çalışmam ve müdür kabul etti İlk Logom :)) İlk Logom :))
Bu mesajdan alıntı yap
brothersgrafic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brothersgrafic(39)

Baskıcı / Yurtdışı

Alt 18-01-2014 #10
metal grubu logosu gibi olmus
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları