İlk Nü çalişma denemesi

İllüstrasyon Çalışmaları - İlk Nü çalişma denemesi ...

İlk Nü çalişma denemesi
ZirZoop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

İlk Nü çalişma denemesi

Alt 26-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk kez nü çalişiyorum yarısına kadar yaptım devamında kelebek yada kus kanadı ekleyip alt kısmı da tamamlayip bi kompozisyon olusturmayi planliyorum şimdilik yarısını görebileceksiniz İlk Nü çalişma denemesi

İlk Nü çalişma denemesi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
suratı çok erkeksi duruyor üzerinde dahada uğraşmalısın
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2009 #3
cengiz669'in söylediğine ek olarak ellerindeki belirgin damarlar hiç hoş durmuyor yapmasamıydınız acaba? son olarakta göğüsün etrafına koyduğunuz koyu kontur sanki gögüs sonradan eklenmiş havası vermiş..Naçizane fikirlerim, dışardan bakan biri olarak gördüklerimİlk Nü çalişma denemesi Başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 26-03-2009 #4
İlk Nü çalişma denemesi hoş oluyor bitince görmek isterim
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-03-2009 #5
vücutta ki başarıyı yüzde de sağlasaydınız süper olurdu kafa sanki monte gibi olmuş ama yine de başarılı eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sonay Görkem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sonay Görkem

ℂ⋆

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 26-03-2009 #6
İllüstrasyon hakkında çok fazla bilgim olmasada sadece merakımı soracağım. eğer yanlışsa kusura bakmayın İlk Nü çalişma denemesi

İlk Nü çalişma denemesiİlk Nü çalişma denemesi

İki el arasındaki fark neden bu kadar fazla ?

İlk Nü çalişma denemesi

Kol altındaki oyukluk neden bu kadar fazla ?
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2009 #7
Çalışmalarındaki detaylandırmada yeteneklisin.
Tebrik ederim ancak zamana karşı bir zaafın var sanırım belli noktalarda yapabilceğiniz bölümleri ! fazla yormadan geçmiş gibisin.
Genel baktığımda orta yaşlı cansız vitrin mankenlerini anımsattı birden.
Bitmiş halini görmek isterim. Eline sağlık Zirzoop.
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 26-03-2009 #8
Vücudu başarılı olmuş ,yüz kısmı söylendiği gibi erkeksi duruyor,yüzde ayrıntı makyaj ve kirpiklerle bu düzeltilebilir,el kısmındada parmakların duruşunda anotomi bozukluğu var eldeki kemik parmak ayrımından yukarıdadır,aşağıda olması parmağıda kısa göstermiş,işaret parmağındaki tırnakta bir sorun var sanki.Emeğinize sağlık bitince eminim güzel bir çalışma çıkıcaktır İlk Nü çalişma denemesi Çalışmanız tabletlemi mauslamı çalışıldı ?
İlk Nü çalişma denemesi
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2009 #9
cızımın zaten kalıtenı ve yetenegını gosterıyor ama bende genel yorumlara katımadan gecemeyeceğim yuzu cok erkeksı ve ellerınde abartı var ıkı elı arasında ucurum fark var bunları halledersen bu halı bıle yanı sana gore bıtmemış olan bu çalışman ble cok basarılı olacaktır emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ZirZoop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2009 #10
Tesekkürediyorum yorumlarınız beni aydınlatti nereleri düzeltmem gerektiğini birdaha görmüş oldum öncelikle İlk Nü çalişma denemesi,

En çok uğraştiğim yerlerden biri elleri oldu aslinda biri çok kaba oldu biri zarif oldu ben tam ortasini yapmak istiyodum İlk Nü çalişma denemesi ama kararsızlık içinde kaldi parmaklarda kırsammı kırmasammı o yüden orantısız oldu,

Göğüsler bana göre eb basarili kisimlar oldu o koltuk alti ve göğüs gölge ışık sağdan geliyor yapacağım ortama göre ışık verdim sanirim sorun arka zemini kırmızı pembe cavcakli bir sey olmasından kaynaklandi İlk Nü çalişma denemesi ben daha karanlık bir ortam düşünüyorum benim planlarıma göre eller bile ayrıntıya ihtiyacı olmıcak ama onları düzeltip kusursuz bisey yapmaya çalişicam...

Yüzüne gelince benim fikrim kendimi eşleştirmem gerekirse sanırım sorun gözlrde İlk Nü çalişma denemesi onları yeniden yapmam gerekecek...

Selim abinin dediği gibi sabirsiz biriyim biraz İlk Nü çalişma denemesi elimde deil hemn bitrmek istiyorum hizli gidiyorum biraz... Tekrar tesekkürler hatalari ve önerilerinizi bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları