ilk öğrendiğim konudan ilk işlerim

Logo Tasarımları - ilk öğrendiğim konudan ilk işlerim Sponsorlu Bağlantılar [IMG] bu konuların hepsini ilk defa gördüm kurumsal kimlik tamamen bana ait sorunsuz bi şekilde antetli kağıdını karvizitini davetiyesini ve zarfını bastırdım aynı zamanda bi broşür çalışması hazırladım ...

efograf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efograf(26)

Hiç Biri / Kocaeli

Dosya23

Alt 17-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk öğrendiğim konudan ilk işlerimilk öğrendiğim konudan ilk işlerimilk öğrendiğim konudan ilk işlerim[IMG] bu konuların hepsini ilk defa gördüm kurumsal kimlik tamamen bana ait sorunsuz bi şekilde antetli kağıdını karvizitini davetiyesini ve zarfını bastırdım aynı zamanda bi broşür çalışması hazırladım ve tasarımı tamamen bana ait bi derginin içinde kendi firmamın reklamını ve röportajlarını kullandım tamamen hayali bi firma kısmet olursa derginin pdfsini yayınlamak istiyorum şimdilik ilk işlerim bunlar yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kEciSakaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kEciSakaL

Grafiker / Bursa

Alt 17-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"şimdilik ilk işlerim bunlar yorumlarınızı bekliyorum"
hangileri?
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-06-2008 #3
konuya gerekli çalışmalar eklenmemiş
sanırım unutulmuş
mesajınızı ilk öğrendiğim konudan ilk işlerim butonunu kullanarak düzeltebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

efograf(26)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 17-06-2008 #4
foruma ilk defa resim yüklicem yardımcı olsanızilk öğrendiğim konudan ilk işlerimD

resim ekleyemiyorum yardımcı olsanız ilk öğrendiğim konudan ilk işlerim
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Bu mesajdan alıntı yap

efograf(26)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 17-06-2008 #6
olduğu kadar yahu napalım daha ilk resim yollayışım zaten baya yarım yamalak bişey oldu bi dahaki işlerimi doğru yollarım artıkilk öğrendiğim konudan ilk işlerimD
Bu mesajdan alıntı yap
burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2008 #7
Yalnış anlamadıysam konuyu yalnış yere açmışsınız.
Bu mesajdan alıntı yap

efograf(26)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 17-06-2008 #8
logoyu koyucaktım ilkten sonra firmayla ilgili diğer yaptıklarımıda koymak istedim biraz yalnış oldu evet =)
Bu mesajdan alıntı yap
ibozo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibozo

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2008 #9
Yorum yapmamış kimse madem ilk işin bu da ilk yorumun olsun
Kısacası Hamdım, Piştim, Oldum durumları ilk iş için kurumsal kimlik vs. için süper diyorum ama tabii bu yorum yapmayacağım anlamına gelmiyor ilk öğrendiğim konudan ilk işlerim))) Şu zemindeki yunuslar tramı biraz daha silik yap bence çok göz almış orda olduğu belli olsun ama bizi rahatsız etmesin 10 ana rengin 10 luk tramı bu işi görür bence EFO GRAFİK yazısının efekti çok fazla olmuş iç içe girmiş onu azalt ve son olarak bunca emeğin bir anda ve masrafla çöpe gitmemesi için tashihini iyi yap mümkünse başkasına okut sen yazarken doğru yazdığını sanabilirsin kontrol anında da bildiğin için psikolojik olarak beynin yanlış ve eksik yazıyı tamamlar ve gözden kaçar hurda kağıtçılar da bunun bir çok örneği vardır kısaca iyi kontrol et yazdıklarını DERFİ - YILLIK değil DERGİ - YILLIK yazacaktın sanırım. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

efograf(26)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 17-06-2008 #10
teşekkür ederim baskıya gittiğinde hepsini düzeltip yolladık baskıya hazır olanokulumdak ibilgisayarda kaldığı için burda düzeltmeden alttım yinede teşekkür ederim ilk öğrendiğim konudan ilk işlerim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ilk, işlerim, konudan, öğrendiğim

Kapat
Şifremi Unuttum?