Ilk Profosyonel Logom

Logo Tasarımları - Ilk Profosyonel Logom Sponsorlu Bağlantılar Selam arkadaslar. Nolmal meslegim webmasterlik fakar bir reklam firmasinda calisiyorum ve arada sirada grafik tasarimi yapmak zorunda kaliyorum. iste ilk calismalarim. Sizler sayesinde grafikerlik hakkinda cok sey kazanacagima ...

Ilk Profosyonel Logom
createk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

createk

Webmaster / Yurtdışı

Ilk Profosyonel Logom

Alt 09-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaslar. Nolmal meslegim webmasterlik fakar bir reklam firmasinda calisiyorum ve arada sirada grafik tasarimi yapmak zorunda kaliyorum. iste ilk calismalarim. Sizler sayesinde grafikerlik hakkinda cok sey kazanacagima inaniyorum. burdan iyi forum bulamadim Ilk Profosyonel Logom

Ilk Profosyonel Logom

Kullandigimiz logo bu..

diger calismalarimda asagida
Ilk Profosyonel Logom

Bunlarin hepsini Flash ile yaptim Ilk Profosyonel Logom cok komik biliyorum. Grafiker arkadasim AI ile cizimini tekrar yapiyo..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alibabba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alibabba(30)

Grafiker / Aksaray

Alt 09-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eskiden bende flash ile yapıyordum kendi kendime corel öğrendim kurtuldum
Bu mesajdan alıntı yap
hasanizma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasanizma

Grafiker / Malatya

Alt 12-11-2011 #3
kardeş bu firmanın ne iş yaptığını bilmediğimiz için logoda misyona uygunmu bişey diyemiyorum ... bende yarattığı izlenim "bu firma inşaat firması" logo öyle anımsattı bana ...
Bu mesajdan alıntı yap
uzfeyzi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uzfeyzi

Grafiker / Kocaeli

Alt 12-11-2011 #4
yok bu bence bir okul logosu
Bu mesajdan alıntı yap
ahuramazda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-11-2011 #5
yapmış olduğunuz tasarımlarda karakterlerin kalınlıkları ve iki karakter arası boşluklarda uyumsuzluk var ... Bunları giderir, çift renkli zemin hazırlsanız iyi birşeyler ortaya çıkacaktır ...

2nci tasarımda ki son t göze batıyor, tavsiyemi dinleyin ...

başarılar diliyorum ...
Bu mesajdan alıntı yap
createk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

createk

Webmaster / Yurtdışı

Alt 12-11-2011 #6
Verdiginiz tavsiyeler ve yorumlariniz icin tesekkurler. Evet firma insaat uzerine calisan bir firma. Yardimlariniz icin tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap