İlk reklam çalışmam- fenercell afiş

Afiş Tasarımı - İlk reklam çalışmam- fenercell afiş Sponsorlu Bağlantılar İlk Çalışmam oldugu için eğitiçi yorumlarınızı bekliyorum...

ismilby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismilby

Öğrenci (Grafik) / Sakarya

Alt 12-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk Çalışmam oldugu için eğitiçi yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 12-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kullandığınız fontta i harfi olmamış sanırım..bir de zemin çok sade kalmış biraz daha fenerbahçeyle ilgili ve fenerbahçeyle bütünleşen görsellikler yada efekt gibi bişi olsa daha güzel olurmuş..emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 12-05-2009 #3
zaten hali hazırda turkcelin kulanmış olduğu
benzer ve de daha iyi afişler var
ticari amaçlı yapılan bir çalışma galiba
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 12-05-2009 #4
kullandığınız resimler fenercellin kendi afişinden kesilmiş sanki:S
ayrıca arkaplan çok boş kalmış::S
Bu mesajdan alıntı yap
ismilby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismilby

Öğrenci (Grafik) / Sakarya

Alt 12-05-2009 #5
kullandığınız resimler fenercellin kendi afişinden kesilmiş sanki:S
ayrıca arkaplan çok boş kalmış::S
Arka plan için tavsıyenız olursa seve seve dinlerim sağolun ben ilk önce resim koymayı dusundum ama beceremedım uyumu resimle figürlerin yinede cık tesekkur ederim :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2009 #6
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı değiştirilmiştir. Lütfen bundan sonraki konularda daha dikkatli olunuz...
Bu mesajdan alıntı yap
mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 13-05-2009 #7
genel olarak çok kötü olmuş dekupe sorunun dan yazı karakterlerden bütün hepsi çok kötü bu yorumlar seni yıldırmasın laf olsun diye güzel olmuş demiyorum.
daha iyilerini yap diye
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 13-05-2009 #8
Dekupede gözle görünür derecede hatalar mevcut, yazı tipi uymamış ve kompozisyon konuya uzak kalmış.
Üzerinde çalışılması gereken bir çalışma, öncelkle araştırma yapmanızı öneririm.
Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2009 #9

burada sen ne yaptın sadece zemine degrade verdin ve baloon karakterini seçip 2 satır yazı yazdın ve sıkılmadan bunu afiş bölümüne geldin açtın... Öğrencisiniz Afiş nedir nasıl yapılır diye sizlere okulunuzda eğitim eminim ki veriliyordur, peki siz neden bunları uygulayamadınız?
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2009 #10

burada sen ne yaptın sadece zemine degrade verdin ve baloon karakterini seçip 2 satır yazı yazdın ve sıkılmadan bunu afiş bölümüne geldin açtın... Öğrencisiniz Afiş nedir nasıl yapılır diye sizlere okulunuzda eğitim eminim ki veriliyordur, peki siz neden bunları uygulayamadınız?
Tespitler doğrudur,aynı renge gönül veren bir taraftar olarak söylemem gerekirkirse en azından tasarımlarını yaparken ordan burdan toplamalar ile yapmak yerine kendi düşüncelerini bir A4 yansıtsan,tam anlamıyla kendi tasarımını bizlere sunsan daha iyi olucak gelişmen açısından bu afişin örnekleri tvlerdede yayınlanmakta daha değişik tarafınca tasarlanmış afişlerle tekrardan görüşmek üzere ,Emeğine sağlık,Başarılarİlk reklam çalışmam- fenercell afiş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları