İlk resimlerim(yorumlarınızı bekliyorum)

Karakalem - İlk resimlerim(yorumlarınızı bekliyorum) Sponsorlu Bağlantılar 13 yaşındayım yeni başladım yorumlarınızı bekliyorum. (fotoraflar biraz silik ve bulanık çıktı özür diliyorum)...

feroferhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feroferhat

Öğrenci (Diğer) / Aydın

Alt 05-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

13 yaşındayım yeni başladım yorumlarınızı bekliyorum.

(fotoraflar biraz silik ve bulanık çıktı özür diliyorum)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mehmetmetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetmetin

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 06-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
13 yaşında bir öğrenciye göre çok başarılı çalışmalar,tebrik ederim.

Sanırım 7.sınıf öğrencisisin. Güzel Sanatlar Lisesine gitmeyi düşünüyormusun?
Yoksa sadece hobi olarak mı devam ettirmeyi düşünüyorsun?
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 06-02-2010 #3
Tebrik ve teessüf ediyorum.

307 günlük üye ve ilk mesaj.. Bence daha çok katılım ve paylaşım olmalıydı. İlk resimlerim(yorumlarınızı bekliyorum)

Umarım devamı gelir. Çok güzel çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

feroferhat

Öğrenci (Diğer) / Aydın

Alt 07-02-2010 #4
Öncelikle yorumları için mehmetmetin ve skyfox'a teşekkür ederim.
8. sınıfa gidiyorum(şu an farkettim resmi olarak 14 yaşındayımİlk resimlerim(yorumlarınızı bekliyorum) ) ve puanım iyi olduğundan güzel sanatları düşünmüyorum ancak üniversitede grafik ve ya endüstriyel tasarım istiyorum.
Ben bu siteye photoshop için üye olmuştum ve bu bölümü yeni farkettim yorumlarınız için tekrar teşekkürler.(devamı gelecek inşallah İlk resimlerim(yorumlarınızı bekliyorum) )
Bu mesajdan alıntı yap
mehmetmetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetmetin

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 07-02-2010 #5
Öncelikle yorumları için mehmetmetin ve skyfox'a teşekkür ederim.
8. sınıfa gidiyorum(şu an farkettim resmi olarak 14 yaşındayımİlk resimlerim(yorumlarınızı bekliyorum) ) ve puanım iyi olduğundan güzel sanatları düşünmüyorum ancak üniversitede grafik ve ya endüstriyel tasarım istiyorum.
Ben bu siteye photoshop için üye olmuştum ve bu bölümü yeni farkettim yorumlarınız için tekrar teşekkürler.(devamı gelecek inşallah İlk resimlerim(yorumlarınızı bekliyorum) )

Eğer ilerde ciddi olarak grafik ve endüstriyel tasarım bölümlerini istiyorsan güzel sanatlar lisesi senin için daha avantajlı olacaktır.Çünkü bir anadolu ve fen lisesine bitirsende mutlaka yetenek sınavına gireceksin.Ama 4 sene boyunca kültür dersleri görüpte yetenek sınavları için kurs görmektense,4 sene güzel snatlarda sanat egitimi alıp yetenek sınavlarına girmk daha uygun bence.Ayrıyeten ek puan da cabası.Tabi iyi düşünün iyi araştırın derim ben.kolay gelsn
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 07-02-2010 #6
Bu yaşına rağmen oldukça başarılı çizimlerin ver.Özellikle arı çizimini çok beğendim.
Tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap

feroferhat

Öğrenci (Diğer) / Aydın

Alt 07-02-2010 #7
Eğer ilerde ciddi olarak grafik ve endüstriyel tasarım bölümlerini istiyorsan güzel sanatlar lisesi senin için daha avantajlı olacaktır.Çünkü bir anadolu ve fen lisesine bitirsende mutlaka yetenek sınavına gireceksin.Ama 4 sene boyunca kültür dersleri görüpte yetenek sınavları için kurs görmektense,4 sene güzel snatlarda sanat egitimi alıp yetenek sınavlarına girmk daha uygun bence.Ayrıyeten ek puan da cabası.Tabi iyi düşünün iyi araştırın derim ben.kolay gelsn
yorumunuz için tekrar teşekkürler.sanat eğitmeni olan kuzenimden 2 ve ya 3 yıl boyunca kurs alıcam ve ek puan derdim de pek yok bunun için pek zorluk çekmeyeceğimi umuyorum.

Bu yaşına rağmen oldukça başarılı çizimlerin ver.Özellikle arı çizimini çok beğendim.
Tebrikler.
Teşekkürler İlk resimlerim(yorumlarınızı bekliyorum)
Bu mesajdan alıntı yap
gül-süm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gül-süm

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 17-02-2010 #8
süper el hakimiyetin var bu yeteneğini değerlendir.ileride grafik alanında gelişmeler olacaktır
Bu mesajdan alıntı yap