İlk Tabela Çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - İlk Tabela Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar İl tabela çalışmam. Yorumlarınızı Bekliyorum... Ve yine ilk Poşet Çalışmam...

İlk Tabela Çalışmam
Alt 27-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İl tabela çalışmam. Yorumlarınızı Bekliyorum...
İlk Tabela Çalışmam

Ve yine ilk Poşet Çalışmam

İlk Tabela Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 27-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışmalarını foruma atarsan daha net yorum yapılabilir arkadaşım, İlk Tabela Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-08-2007 #3
çalışmalarını foruma atarsan daha net yorum yapılabilir arkadaşım, İlk Tabela Çalışmam
Yani.... ????
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet NAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet NAS(35)

Grafiker / Şırnak

Alt 27-08-2007 #4
bencede teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-08-2007 #5
Aynı işletmenin farklı ürünlerini tek başlıkta toplasanız daha iyi olacağının düşüncesindeyim. Konuyu birleştiriyorum

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-08-2007 #6
Aynı işletmenin farklı ürünlerini tek başlıkta toplasanız daha iyi olacağının düşüncesindeyim. Konuyu birleştiriyorum
Teşekkür Ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 27-08-2007 #7
tabeladaki Copy'nin O'sunu içinde sarı bir leke yok sanırım ama poşette var İlk Tabela Çalışmam) ve Neden; Kitap ve Kirtasi değilde Kitap & Kirtasiye?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-08-2007 #8
tabeladaki Copy'nin O'sunu içinde sarı bir leke yok sanırım ama poşette var İlk Tabela Çalışmam) ve Neden; Kitap ve Kirtasi değilde Kitap & Kirtasiye?
Evet Yaa Haklısın Ben O sarı Lekeyi Hiç Farketmedim Sanırım Çalışırken Gruptan çıkardım ve bi şekilde sildim düzeltelim hemen.... neden ve yok !!! böyle daha iyi olacağını düşündüm...
Bu mesajdan alıntı yap
peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(38)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 27-08-2007 #9
bence poşet tasarımını biraz daha sadeleştir çok kalabalık durmuş, tabi benim fikrim ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
TaBeLaTöR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TaBeLaTöR(46)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 27-08-2007 #10
1 tabela da en önemli olan sey; yoldan arabayla yada yaya olarak tabelanın önünden gecerken tabelanın en iyi bir sekilde okunmasıdr. tabela tasarımlarında pastel renkler pek kullanılmaz daha ziyada 5 ana renk kullanılmalıdır. kompozisynda estetik olmamış acmış oldugun ölçüyü bogmuşssun vede atmış oldugun kırmızı cerceve oldukca cirrkin olmuş. kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
tabela