ilk tablet çizimim

Serbest Çalışmalar - ilk tablet çizimim ...

ilk tablet çizimim
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

ilk tablet çizimim

Alt 24-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk tablet çizimim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Baya emek sarfedildiği her halinden belli oluyor.Oldukça sabır gerektiren bir çalışma.Daha doğrusu, bir çalışma demek biraz emeğe saygısızlık olur.Bir kaç çizimi içinde barındıran bir çalışma.
Eline ve emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-01-2010 #3
Baya emek sarfedildiği her halinden belli oluyor.Oldukça sabır gerektiren bir çalışma.Daha doğrusu, bir çalışma demek biraz emeğe saygısızlık olur.Bir kaç çizimi içinde barındıran bir çalışma.
Eline ve emeğine sağlık.
yorumun için çok teşekkür ediyorum abim ilk tablet çizimim umarım zamanla elim alıştıkça, vaktim yettikçe daha iyi işler çıkarırım..
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-01-2010 #4
Hayırlı olsun.

Elinize yakışmış.. ilk tablet çizimim
Bu mesajdan alıntı yap

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-01-2010 #5
Hayırlı olsun.

Elinize yakışmış.. ilk tablet çizimim
sağolun skyfox ilk tablet çizimim
Bu mesajdan alıntı yap
uysaltimsah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uysaltimsah

Grafiker / Ankara

Alt 24-01-2010 #6
güzel çizim olmuş. yapım aşamasını da görmüştüm ama açıkcası ters köşeye yatırdın beni. alt kısmı beklemiyodum hiç ilk tablet çizimim ana figürdeki anatomik bozuklukları tablete alışmamış olmana verelim ozaman. çok daha iyilerinin geleceğinden eminim ilk tablet çizimim
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-01-2010 #7
eline sağlık canım arkadaşım.güzel bi çalışma olmuş her ne kdar çok bilgim olmasada güzel görünüyor.biraz cıbıl cıbılilk tablet çizimimDilk tablet çizimim ama övgüyü hak eden bi çalışma.elinin değdiği herşey güzeleşiyor adeta cümlemi yineliyorum yine.başarılarının devamını diliiyorum...ilk tablet çizimim
Bu mesajdan alıntı yap

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-01-2010 #8
güzel çizim olmuş. yapım aşamasını da görmüştüm ama açıkcası ters köşeye yatırdın beni. alt kısmı beklemiyodum hiç ilk tablet çizimim ana figürdeki anatomik bozuklukları tablete alışmamış olmana verelim ozaman. çok daha iyilerinin geleceğinden eminim ilk tablet çizimim
ilk tablet çizimim çizgilerim titrek, kesik.. vakitsizlikten çok daha detaylı çalışamadım, bi de aklımda başka bişey vardı, hemen ona geçmek istedim ilk tablet çizimim tablet perşembe günü geçti elime.. iş güç arasında bu çıktı ama rüyamda bile tabletimle birşeyler çizmeye çalıştığıma göre daha iyi ve detaylı bir kompozisyonla huzurunuza çıkarım diye düşünüyorumilk tablet çizimim teşekkür ederim uysaltimsah..

eline sağlık canım arkadaşım.güzel bi çalışma olmuş her ne kdar çok bilgim olmasada güzel görünüyor.biraz cıbıl cıbılilk tablet çizimimDilk tablet çizimim ama övgüyü hak eden bi çalışma.elinin değdiği herşey güzeleşiyor adeta cümlemi yineliyorum yine.başarılarının devamını diliiyorum...ilk tablet çizimim

tüm cıbıllığına rağmen güzel bulmuş olmana çok sevindim canım ilk tablet çizimim güzel şeylerden ve işten biraz feragat ederek çıkardığım çalışmalarda, dostlarımın anlayışlı olması da rol oynamakta ilk tablet çizimim çok teşekkür ediyorum reyhanım ilk tablet çizimim
Bu mesajdan alıntı yap