İlk tasarımım grafikerler.net adına yorumlarınızı bekliyorum

Deneme Çalışmalar - İlk tasarımım grafikerler.net adına yorumlarınızı bekliyorum ...

Prolex1903 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Prolex1903

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 02-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk önce ben bugün kayıt yaptırdım, ve ilk resmimi tam şimdi yaptım resmi atıyorum hani sen yapmadın felan diyenler olursa yaparken resminide çektim.

İyi-Kötü yorumlarınızı bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

uguralemdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguralemdar

Öğrenci (Grafik) / Düzce

Alt 02-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resime büyük bi şekilde bakamıyorum ama küçük şekli pek bişey ifade etmiyor gibime geldi bende yeniyim ama ne biliyim .. Ben pek bişey söyleyemicem..
Bu mesajdan alıntı yap

Prolex1903

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 04-07-2012 #3
Benim şu an ilk çalışmamdı ben ona göre bir yorum istedim,
yani ben bu işi 2 3 aydır yapıyo olsam ama ilk yani İlk tasarımım grafikerler.net adına yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Soj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soj(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-07-2012 #4
Arka plandaki ızgara gereksiz karamaşaya sebep olmuş, gerek duruş gerekse görsel olarak olmamış.
Resmin genelinde bir transparanlık var. Ön planda tutmak istediğiniz nesneler her zaman diğerlerinden net ve çarpıcı olmalı. Mesela kuru kafa görseli. Logo boyutlandırması yaparken biraz yassılaştırmışsınız. Boyutlandırmayı shift kullanarak uygulayın ki eşit olsun.
Yeni olduğunuz için normaldir tabi bu sonuçlar, daha iyisini yapabilirsiniz. Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap

Prolex1903

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 04-07-2012 #5
Arka plandaki ızgara gereksiz karamaşaya sebep olmuş, gerek duruş gerekse görsel olarak olmamış.
Resmin genelinde bir transparanlık var. Ön planda tutmak istediğiniz nesneler her zaman diğerlerinden net ve çarpıcı olmalı. Mesela kuru kafa görseli. Logo boyutlandırması yaparken biraz yassılaştırmışsınız. Boyutlandırmayı shift kullanarak uygulayın ki eşit olsun.
Yeni olduğunuz için normaldir tabi bu sonuçlar, daha iyisini yapabilirsiniz. Başarılar.
Arkadaki ızgara'yı logonun arkası boş durmasın diye yaptım , görüşlerini değerlendirip güzel resimler yapmaya çalışacağım yorumun için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap