İlk tasarımım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - İlk tasarımım ...

İlk tasarımım
graphicer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer35

Webmaster / İstanbul

İlk tasarımım

Alt 19-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar tek sayfalık bir el ilanı yapmaya çalıştım.Hayal gücümle değil önek bir ilandan bakarak yaptım.Bazı yerleri değiştirdim.Görüntü olarak benim yaptığım gerçeğinkinden daha iyi oldu bana göre ama tabi acemiyim nede olsa.
Sizin fikirleriniz nedir?

İlk tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 19-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bakarak yapmışsın kendindende bişeylar kattığını söylüyorsun...demekki heveslisin...seviyorsan başarırsın bu işi ama eğer sürekli başka tasarımlara bakarak çalışmıcaksın dimiİlk tasarımım..kendin hayal et hayal ettiğini hayata geçir bide öyle görelim...emek vermişsin çalışmışsın...eline sağlık...kendi çalışmalarındada buluşmak dileğiyle...kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
graphicer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer35

Webmaster / İstanbul

Alt 19-08-2008 #3
Evet haklısınız çok hevesliyim.Öyle olmak zorundayım.Sevdiğim bir iş ayrıca en kısa zamanda işe başlamam gerekİlk tasarımımİşin tasarım tarafı bana pek zor gelmiyor fakat baskı aşamaları,kağıtlar,tramlar,pantoneler,kırpma payı vs vs. bunlar beni inanılmaz karamsarlığa itti.Kendi kendime diyorum ki artık keşke programdan önce işin matbaa kısmını öğrenseydim.
Yorumunuz için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 19-08-2008 #4
rica ederim onuda zamanla öğrenirsin merak etme..başarılar diliyorum sana...
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-08-2008 #5
bakarak yapmışsın kendindende bişeylar kattığını söylüyorsun...demekki heveslisin...seviyorsan başarırsın bu işi ama eğer sürekli başka tasarımlara bakarak çalışmıcaksın dimiİlk tasarımım..kendin hayal et hayal ettiğini hayata geçir bide öyle görelim...emek vermişsin çalışmışsın...eline sağlık...kendi çalışmalarındada buluşmak dileğiyle...kolay gelsin...
Herkes böyle yorumlar yapsa ne güzel olur İlk tasarımım
Çalışmaya gelirsek yazılara verilen efektler ile arka fonun daha uyumlu gözükmesini sağlamak gerek.İlk olmasına sebebiyle eksiği olsa bile zucker'a katılarak hayal gücünün peşinden gitmeni tavsiye ederim.Zamanla çok şeyin değiştiğini göreceksin.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ilk, tasarımım