İlk Tasarımıma profesyönel abilerin yorumlarını bekliyorum :)

Web Tasarımı - İlk Tasarımıma profesyönel abilerin yorumlarını bekliyorum :) ...

Bluemelok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bluemelok

Webmaster / Bursa

Alt 15-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle şunu belirtmeliyimki bu yaptığım ilk tasarım İlk Tasarımıma profesyönel abilerin yorumlarını bekliyorum :) ve bunu Bedava sitem ortamına göre hazırladım. Yapımında adobe photoshop cs5 ve adobe dreamweawer cs5 kullandım eksiklerimi bana söylerseniz bu işte daha iyi olabiliceğime inanıyorum 1 yorum yazmak 1 dakikanızı almaz İlk Tasarımıma profesyönel abilerin yorumlarını bekliyorum :)

Tasarım; http://internetbilgedeneme.tr.gg/
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 15-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Turuncu karelerden başka bir şey göremiyorum İlk Tasarımıma profesyönel abilerin yorumlarını bekliyorum :)

Alttaki yazılar çok kaba, kurdelaların renginide hiç beğenmedim.
Bu mesajdan alıntı yap
Bluemelok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bluemelok

Webmaster / Bursa

Alt 15-04-2012 #3
Çok teşekkür ederim öncelikle yorumun için İlk Tasarımıma profesyönel abilerin yorumlarını bekliyorum :) o yazıları dreamweawerda yazsam tasarıma birazdaha renk katıp alttaki kurdeleli kutulardan başka birşey düşünsem daha iyi olucak sanırım teşekkürler İlk Tasarımıma profesyönel abilerin yorumlarını bekliyorum :)
Bu mesajdan alıntı yap
webdesiigner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webdesiigner

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2012 #4
tasarım yokki 2 tane kutu çizmişsin okadar İlk Tasarımıma profesyönel abilerin yorumlarını bekliyorum :)
Bu mesajdan alıntı yap
hokiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hokiri

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 19-04-2012 #5
Seni destekliyorum ama daha çok fırın ekmek yemen lazım...
Bu mesajdan alıntı yap
yolcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yolcuu

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2012 #6
Sayfan biraz boş duruyor galiba. Banner kısmın güzel fakat soldaki boş duran çerçeveyi tam sola çek ve logo alanı yap derim. Tabii Menülerinin olduğu kısımda biraz boşluk var oraya yatay menü sığdıra bilirsin. Html'ye dökerken Güzel bir Jquery uygulamanı tavisiye ederim. Sağ menün çok basit kalmış. Font olarak tahoma kullan bence ve iconfinder gibi sitelerden güzel icon örnekleri ala bilirsin. Site ne üzerine bu arada bilmiyorum yorum yapıyorum ama genel olarak. Alta da bir bant çek. Adres vs. bilgileri güzelce dizderim...
Bu mesajdan alıntı yap