" ilk " Tipografi çalışmam...

Tipografi Tasarımları - " ilk " Tipografi çalışmam... Sponsorlu Bağlantılar Yorumlarınız arkadaşlar ?...

UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Dosya23

Alt 04-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınız arkadaşlar ?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dioxyd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dioxyd

Grafiker / Muğla

Alt 23-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Anlamlı bir sözü daha iyi lanse edebilmek amacıyla tipografik tasarım yöntemini denemişsiniz. İlk olduğu için tebrik ederim. Yalnız yazılar arka planla yarış halindeler. Herhangi bir yerden çıktı aldığınızda makinenin verebileceği performans gözönüne alınırsa baskıda daha bulanık ve kötü sonuç verebileceğini düşünüyorum. Arka planın önüne geçmeli ve okutmalı. Bir de gözü fazlasıyla yoran mesafeler var kelimeler arasında, mesaj tam ve anlaşılır bir şekilde iletilemiyor. Boşluk- doluluk ilişkisi gözden geçirildiğinde düzelme olacaktır diye fikrimi beyan ederken her kelimenin baş harfinin büyük olmaması bir de "yanlış" kelimesindeki ı harfinin düzeltilmesiyle biraz daha yol alabileceğinizi düşünüyorum. Çalışmalarınızın devamını bekliyoruz. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 23-02-2011 #3
Anlamlı bir sözü daha iyi lanse edebilmek amacıyla tipografik tasarım yöntemini denemişsiniz. İlk olduğu için tebrik ederim. Yalnız yazılar arka planla yarış halindeler. Herhangi bir yerden çıktı aldığınızda makinenin verebileceği performans gözönüne alınırsa baskıda daha bulanık ve kötü sonuç verebileceğini düşünüyorum. Arka planın önüne geçmeli ve okutmalı. Bir de gözü fazlasıyla yoran mesafeler var kelimeler arasında, mesaj tam ve anlaşılır bir şekilde iletilemiyor. Boşluk- doluluk ilişkisi gözden geçirildiğinde düzelme olacaktır diye fikrimi beyan ederken her kelimenin baş harfinin büyük olmaması bir de "yanlış" kelimesindeki ı harfinin düzeltilmesiyle biraz daha yol alabileceğinizi düşünüyorum. Çalışmalarınızın devamını bekliyoruz. İyi çalışmalar.
Yorumunuz için teşekkür ediyorum, faydalı olacak birçok bilgi içeriyor " ilk " Tipografi çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
usslu1903 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

usslu1903

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2012 #4
UkeLa_ChoCuK allahını seven üzerime tipografi atsın " ilk " Tipografi çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 26-03-2012 #5
abi eline sağlık da türkçe karekterler var orda =)

kapali - yanliş ılar i olmuş =)
Bu mesajdan alıntı yap