ilk web sitem lüften yorum yapın

Web Tasarımı - ilk web sitem lüften yorum yapın ...

snowman_8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

snowman_8

Webmaster / İstanbul

Alt 24-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar bu siteyi yaptım bu sitede göze hoş gelmeyen bişeyle var mı eger varsa düzeltmeye calısıyım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 24-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
butonlardaki zincir çizimi hoş durmamış. zemin rengi açık tonlarda mavi daha güzel olabilir. mavi zeminde(yazı alanı) sağ ve soldan geçiş uygulamadan ve altındaki sarı cismi kaldırarak bir çalışma denemelisin.
kolay gelsin.ilk web sitem lüften yorum yapın
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 24-07-2008 #3
Renkler çok uyumsuz olmuş bence daha canlı renkler denemelisin birde metni sağdan ve soldan block şekilde ayarlasan daha iyi olur eline sağlk
Bu mesajdan alıntı yap
raiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raiff

Eğitimci / Tokat

Alt 24-07-2008 #4
Daha yolun başındasın anlaşılan,
Ama seni çok ama çok tebrik ediyorum, A dan Z ye bütün parçaları sen yapmışsın...Örnek olarak Hazır buton kullanmaktansa nekadar kötü olursa olsun kendi yaptığın butonu kullanman gerçekten çok güzel. Tekrar tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap
snowman_8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

snowman_8

Webmaster / İstanbul

Alt 24-07-2008 #5
yorumlar için tessekur ederim işe renkleri degistirmekten baslayım o zaman ilk web sitem lüften yorum yapın
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-07-2008 #6
Bir tavsiye de benden.

Yazıları kenarlara fazla yaklaştırma...
Bu mesajdan alıntı yap
erdemcagla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemcagla

Webmaster / İstanbul

Alt 24-07-2008 #7
hoş gelmeyen şeylerin olmaması için tasarım yapmak gerekir.

Çok acemice bir çalışma olmuş. Önüne gelen web tasarım yapmaya çalışıyor. Kırtasiyenin camında bile web tasarım yapılır yazıyor. Mahallesindeki nakliyeciden başka kime site yapmış???!! 2 tane javascript bulup site mi yapılır. Hangi okulu bitirmiş oraya tasarım yazıyor. Müşterinin kırmızı yap yazıyı sağa sola çek fotoğrafı demesiyle mi tasarım oluyor? Ne kadar borcumuz? 100 lira ver abi, çok istiyon yeğenim 75 verek. Bu kadar alçalmasın piyasa.
Bu mesajdan alıntı yap
raiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raiff

Eğitimci / Tokat

Alt 24-07-2008 #8
hoş gelmeyen şeylerin olmaması için tasarım yapmak gerekir.

Çok acemice bir çalışma olmuş. Önüne gelen web tasarım yapmaya çalışıyor. Kırtasiyenin camında bile web tasarım yapılır yazıyor. Mahallesindeki nakliyeciden başka kime site yapmış???!! 2 tane javascript bulup site mi yapılır. Hangi okulu bitirmiş oraya tasarım yazıyor. Müşterinin kırmızı yap yazıyı sağa sola çek fotoğrafı demesiyle mi tasarım oluyor? Ne kadar borcumuz? 100 lira ver abi, çok istiyon yeğenim 75 verek. Bu kadar alçalmasın piyasa.
Hocam okadar ciddiye alınacak birşey değil daha yeni başlamış ilerde mutlaka öğrenecektir.ilk web sitem lüften yorum yapın.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-07-2008 #9
renkler cok uyumsuz ve cok karışık ap sitesi gibi surmuyoo hiçç ......
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 24-07-2008 #10
Dostum yavaş yavaş daha iyi çalışmalara imza atacağından eminim renk uyumuna ve menülerin tasarımını bir daha gözden geçir diyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ilk, lüften, sitem, web, yapın, yorum