Ilk web tasarımım yorumlarınızı beklerım ustalar

Web Tasarımı - Ilk web tasarımım yorumlarınızı beklerım ustalar Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar bu tasarm benim ilk web site tasarımım ustalarımdan yorumları bekliyorum saygılarımla...

yasinkarakus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasinkarakus

Grafiker / Kocaeli

ünlem

Alt 31-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu tasarm benim ilk web site tasarımım ustalarımdan yorumları bekliyorum saygılarımla

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mcmaho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mcmaho

Bilg. Teknikeri / Muğla

Alt 31-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
için kelimesinin yanındaki beyaz bölümü kaldırsan iyi olur bence. diger yerleri güzel olmuş. eline saglık.
Bu mesajdan alıntı yap
chopper07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chopper07

Webmaster / Muğla

Alt 01-02-2012 #3
Eline sağlık fakat bana websitesinden çok, broşür tasarımını anımsattı.
Bu mesajdan alıntı yap

yasinkarakus

Grafiker / Kocaeli

Alt 01-02-2012 #4
beyazı kaldırmam için ugrasmam gerek biraz açıkcası onun hepsi tek parça backgorund,
evet el broşürü gibi ama (= müşteri bu tasarımı beğendi suan tasarım koda dökülüyor
Bu mesajdan alıntı yap
hora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hora

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-02-2012 #5
beyazı kaldırmam için ugrasmam gerek biraz açıkcası onun hepsi tek parça backgorund,
evet el broşürü gibi ama (= müşteri bu tasarımı beğendi suan tasarım koda dökülüyor
Ah şu müşteriler! Desenize bir acemi iş daha piyasaya sürülecek.

Bence daha çok uğraşmalısınız, tek tek sayılmayacak kadar gözden geçirilmesi gereken bir tasarım.
Bu mesajdan alıntı yap

yasinkarakus

Grafiker / Kocaeli

Alt 01-02-2012 #6
Acemi yada prof işi haticeye değil neticeye bakmak lazım ustadım beğendi mi beğendi parayı verdimi verdi bittiiiii ben php yazılımcıyım tasarım işine bulaşmak istemiyordum sadece tasarımcıya para yedirmekten bıktığım için bu işe giriştim ve müşterim beğendi.
Bu mesajdan alıntı yap