İlk Yeni Yıl (Welcome 2012) çalışmam

Deneme Çalışmalar - İlk Yeni Yıl (Welcome 2012) çalışmam Sponsorlu Bağlantılar İlk yeni yıl çalışmam yorum sizde Kullandığım Program; Paint.net...

eurowision isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eurowision

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 29-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk yeni yıl çalışmam yorum sizde İlk Yeni Yıl (Welcome 2012) çalışmam

Kullandığım Program; Paint.net
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafically isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafically

Webmaster / Bursa

Alt 29-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence kırmızı top çok ön planda kalmış, yılbaşını vurgulayamıyor, yalnız ve kopuk olmasından kaynaklı, yazılar içindeki ağaç ve şapka yaratıcı ama yazı arkada pek okunmuyor??? birde neden hoşgeldin değil de welcome, yurt dışına falan mı yollayacaksın bu kartı? tasarımların çoğunda ingilizce sözcükler var, türkçe sözcükler kullanılmaktan utanılıyormu acaba...
Bu mesajdan alıntı yap
eurowision isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eurowision

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 30-11-2011 #3
bence kırmızı top çok ön planda kalmış, yılbaşını vurgulayamıyor, yalnız ve kopuk olmasından kaynaklı, yazılar içindeki ağaç ve şapka yaratıcı ama yazı arkada pek okunmuyor??? birde neden hoşgeldin değil de welcome, yurt dışına falan mı yollayacaksın bu kartı? tasarımların çoğunda ingilizce sözcükler var, türkçe sözcükler kullanılmaktan utanılıyormu acaba...
Türkçe sözcükler kullanmaktan tabiki hoşlanmıyorum diye bişey yok... Ben daha uluslararası olsun istedim. Şuan bunu buraya yükledim ama google görsel arama bir çok ülkeye yayın yapıyor bu grafiği İlk Yeni Yıl (Welcome 2012) çalışmam Yoksa Welcome yerine Hoşgeldin yazmak çok zor değil İlk Yeni Yıl (Welcome 2012) çalışmam Yazının okunmaması çokta önemli değil diye düşündüm. Çünkü orada Welcome yazdığı belli. Kırmızı top için bişey diyemem sizin görüşünüz İlk Yeni Yıl (Welcome 2012) çalışmam Yorumunuz, olumlu-olumsuz eleştiriniz için çok teşekkür ederim. İlk Yeni Yıl (Welcome 2012) çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
grafically isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafically

Webmaster / Bursa

Alt 30-11-2011 #4
rica ederim, google arama grafiğin içeriğini değil, dosya adını indeksliyor ben grafiğin içeriğinden bahsettim, uluslararası olsun istiyorsan yabancı forumlarda paylaş onlara sor... orda welcome yazdığını sen biliyorsun, ben anlıyorum, işi bildiğimiz için ama bilmeyen biri için bulmaca gibi... topa gelince welcome 2012 geri planda kalıyor,
Bu mesajdan alıntı yap