ilkay hastanesi - amblem logo

Logo Tasarımları - ilkay hastanesi - amblem logo Sponsorlu Bağlantılar...

özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 08-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 08-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
emeğine sağlık arkadaşım
ilk görsellerde ki fontun çok rahatsız edici geldi yeşiln rengi ise cok soluk kalmış
2. görsellerde lacivert olan calışman kendini göstermiş ama yazı boyutun görselde çok küçük kalmış
Bu mesajdan alıntı yap

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 08-10-2008 #3
emeğine sağlık arkadaşım
ilk görsellerde ki fontun çok rahatsız edici geldi yeşiln rengi ise cok soluk kalmış
2. görsellerde lacivert olan calışman kendini göstermiş ama yazı boyutun görselde çok küçük kalmış
teşekkürler yorumun için arkadaşım renkleri hastaneye uygun olsun diye böyle seçmişti hocalar ilkay hastanesi - amblem logo yeniden düzenleme yaparım saolasın
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2008 #4
Öncelikle elinize sağlık. Çalışmaya gelecek olursak renk şeçimi olarak kırmızı rengi seçmenizi öneririm. ( Sağlığı temsil eder. ) Yapmış olduğunuz çalışmalara gelirsek ''Hastesİ'' yazarken neden son harfi büyük ''İ'' ? Bir bütünlük olsun istiyorsanız tüm harfleri büyük kullanın. Bütünlüğü bozmuşsunuz bence. 2. çalışmalarınızdaki fontda sıkıntılar mevcut. (''İlkAy'' kelimesi.) Çalışmanızda tırnaksız bir font kullanırsanız daha canlı gözükeceğine eminim. Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 08-10-2008 #5
Öncelikle elinize sağlık. Çalışmaya gelecek olursak renk şeçimi olarak kırmızı rengi seçmenizi öneririm. ( Sağlığı temsil eder. ) Yapmış olduğunuz çalışmalara gelirsek ''Hastesİ'' yazarken neden son harfi büyük ''İ'' ? Bir bütünlük olsun istiyorsanız tüm harfleri büyük kullanın. Bütünlüğü bozmuşsunuz bence. 2. çalışmalarınızdaki fontda sıkıntılar mevcut. (''İlkAy'' kelimesi.) Çalışmanızda tırnaksız bir font kullanırsanız daha canlı gözükeceğine eminim. Saygılar...
çok tşk ederim ben İ harfinin büyük olduğunu fark etmemiştim tamamnen yanlışlık olmuş düzeltecegim. tavsiyeleriniz için tşkler
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2008 #6
çok tşk ederim ben İ harfinin büyük olduğunu fark etmemiştim tamamnen yanlışlık olmuş düzeltecegim. tavsiyeleriniz için tşkler
Rica ederim. Amaç olumluya sevk etmek... Bu arada başlıkta da bir sıkıntı mevcut. Logotype olmalıydı. İyi günler...
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 08-10-2008 #7
Kalp şeklinin dış hatlarda oluşu bence güzel bir fikir...

TURUNCU: Sıcak renklerdendir ama kırmızı kadar dinamik değildir. Rahatlığı parlaklığı anlatır, kırmızı renk kadar olmasa da ateşi, güneşi ve ısıyı çağrıştırır.
Rahatlığı ve parlaklığı simgelediği için bir hastane logosunda kullanılabilir...(hoşumada gitti)

4. çalışmanın üzerinde biraz daha emek-zaman harcanırsa başarılı olacağı kanısındayım...

Şahsi yorumlarım bunlar..büyük "İ" vs gibi konulara arkadaşlar zaten değinmiş ilkay hastanesi - amblem logo

Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 08-10-2008 #8
sonuncu güzel ama şöyle bir durum var metin şekillere kıyasla çok geride kalmış
ayrıca çalışmaları bu kadar büyük yüklemene gerek yok çok geç açılıyor
Bu mesajdan alıntı yap

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 08-10-2008 #9
Kalp şeklinin dış hatlarda oluşu bence güzel bir fikir...

TURUNCU: Sıcak renklerdendir ama kırmızı kadar dinamik değildir. Rahatlığı parlaklığı anlatır, kırmızı renk kadar olmasa da ateşi, güneşi ve ısıyı çağrıştırır.
Rahatlığı ve parlaklığı simgelediği için bir hastane logosunda kullanılabilir...(hoşumada gitti)

4. çalışmanın üzerinde biraz daha emek-zaman harcanırsa başarılı olacağı kanısındayım...

Şahsi yorumlarım bunlar..büyük "İ" vs gibi konulara arkadaşlar zaten değinmiş ilkay hastanesi - amblem logo

Saygılar...
tşk ederim yorum ve tavsiyeler için ilkay hastanesi - amblem logo

sonuncu güzel ama şöyle bir durum var metin şekillere kıyasla çok geride kalmış
ayrıca çalışmaları bu kadar büyük yüklemene gerek yok çok geç açılıyor
bugün üye oldugum için henüz resimleri nasıl yükleyecegim büyük mü küçük mü oluyor dikkat edemedim bundan sonrakiler daha iyi yüklenir umarım.. tskler
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2008 #10
arkadaşlar zaten gerekli yorumu yapmış bende sondakini beğendim ama yunusnda dediği gibi kırmızı daha güzel durur ve fontta çok küçük kalmış İ harfidenin bence alt kısmını uzatmana bile gerek yok.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
amblem, hastanesi, ilkay, logo