İlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon)

İllüstrasyon Çalışmaları - İlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon) ...

bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 15-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ps Cs3
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kendimi masal diyarında hissettim. İlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon) Elinize sağlık bence gayet başarılı.
Bu mesajdan alıntı yap
akrmtch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akrmtch(30)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 15-06-2009 #3
fazla söze gerek yok. bilgilknur tarzı koyalım bu çalışmaların genel adını. eline ve hayal gücüne sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 15-06-2009 #4
Eline sağlık canım hayalgücü güzel, ne güzel rüyaymış bu İlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon) Hayal gücü ve rüyalarda sınır yoktur istediği yere alır götürür İlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon) Başarılı masalımsı bir tatta olmuş tebrik ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 15-06-2009 #5
Kendimi masal diyarında hissettim. İlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon) Elinize sağlık bence gayet başarılı.
Teşekkür ederim. Demekki istediğim etkiyi verebilmişimİlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon)

fazla söze gerek yok. bilgilknur tarzı koyalım bu çalışmaların genel adını. eline ve hayal gücüne sağlık
Teşekkürler,evet kendimce bir tarzı sürdürmeye çalışıyorumİlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon)

Eline sağlık canım hayalgücü güzel, ne güzel rüyaymış bu İlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon) Hayal gücü ve rüyalarda sınır yoktur istediği yere alır götürür İlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon) Başarılı masalımsı bir tatta olmuş tebrik ederim.
Sağol canım benim,yorganım denizden olsa içinde balıklar deniz yıldızları....sırtımı geceye dayasam...güzel olurduİlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon)
Bu mesajdan alıntı yap
x-ir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

x-ir(35)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-06-2009 #6
eline sağlık ilknur
kardeşim sana rakip haberin olsun, gördü çok beğendi inceledi biraz o da yapacakmış İlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon))
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 15-06-2009 #7
Canım çok güzel bir çalışma olmuş. Çok güzel gece masalları kitaplarına resimler.
Umarım kitapları hikaye kitaplarını süsler yaptığın resimler İlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon)
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 15-06-2009 #8
eline sağlık ilknur
kardeşim sana rakip haberin olsun, gördü çok beğendi inceledi biraz o da yapacakmış İlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon))
Ayy yerim ben onu yapsın ablası,sonrada ekle olur mu görelimİlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon)Ayrıca teşekkür ederim canım beğendiğin için.

................................................

Çok sağol Fatoşİlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon) İnşallah yakında güzel dikellerin gerçekleşir ne diyelimİlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon)
Bu mesajdan alıntı yap
cisil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cisil(31)

Grafiker / Eskişehir

Alt 15-06-2009 #9
süper yaa İlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon) çok beğendim eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 15-06-2009 #10
Teşekkür ederim. Demekki istediğim etkiyi verebilmişimİlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon)

Teşekkürler,evet kendimce bir tarzı sürdürmeye çalışıyorumİlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon)

Sağol canım benim,yorganım denizden olsa içinde balıklar deniz yıldızları....sırtımı geceye dayasam...güzel olurduİlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon)

Al bendende o kadar canım varsa öyle bir yer bende geliyim haber ver İlknur'un Rüyaları (İllüstrasyon):wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları