ilköğretim okuma yazma kitabı tasarımcısı aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - ilköğretim okuma yazma kitabı tasarımcısı aranıyor - İstanbul ...

sedennn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedennn

Eğitimci / İstanbul

Alt 16-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilköğretim okuma yazma kitabı tasarımcısı aranıyor

Program/Seviye: İnDesign

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: 200 sayfalık okuma-yazma kitabı için kitabımızı tasarlayacak birine ihtiyacımız var. Daha önce ilkokul birinci kademe için kitap hazırlamış olan grafikerler tercihimizdir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

ilköğretim okuma yazma kitabı tasarımcısı aranıyor - İstanbulilköğretim okuma yazma kitabı tasarımcısı aranıyor - İstanbulilköğretim okuma yazma kitabı tasarımcısı aranıyor - İstanbulilköğretim okuma yazma kitabı tasarımcısı aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

fanta84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fanta84

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2013 #3
ilanınızla ilgileniyorum iletişim *********
mamican isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mamican

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2013 #4
Merhaba,

********* ilanınızla ilgilenebilirim.