ıllıstrator blend aracı

Illustrator - ıllıstrator blend aracı Sponsorlu Bağlantılar 2 adet hayvan seçiyoruz öncelikle bu hayvanlardan birini 25 aşamada diğer hayvana dönüştürüyoruz. örnek olarak mesela bir fil seçersen zürafaya 25 aşamada çeviriyoruz. burda dikkat etmem gereken hayvanların ...

ıllıstrator blend aracı
nicomediali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nicomediali

Eğitimci / İzmir

ıllıstrator blend aracı

Alt 11-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2 adet hayvan seçiyoruz öncelikle bu hayvanlardan birini 25 aşamada diğer hayvana dönüştürüyoruz. örnek olarak mesela bir fil seçersen zürafaya 25 aşamada çeviriyoruz. burda dikkat etmem gereken hayvanların ikisinide aynı boyutlarda olması ve boyutlarının değişmemesi bunun ismide aynı zamanda metamorfoz yani başkalaşım geçirme. bu illistrator de yapılıyormuş sanırım böyle bir video buldum da burdaki aşamları izleyince hayvanlar arası dönüşüm yapamıyorum sadece 1 hayvan arasında küçülüp büyüyorum. nasıl yapacağımı çözemedim. şu rresimde ki şekilde kalıyorum video daki gibi ilerleyemiyorum bir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

NOt: kullandıgım iki hayvanda vektörel
ıllıstrator blend aracı

ıllıstrator blend aracı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları