ıllıstrator test sınav soruları

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - ıllıstrator test sınav soruları Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar cumartesi gunu yani 19 aralık'ta ıllıstratör programından test sınavım var benim için cok önemli fakat programda calısırken her aracın yada panelin yerini ezberlediğim için sıkıntı yaşamıyorum ...

melodikam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melodikam(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar cumartesi gunu yani 19 aralık'ta ıllıstratör programından test sınavım var benim için cok önemli fakat programda calısırken her aracın yada panelin yerini ezberlediğim için sıkıntı yaşamıyorum ama isim olarak aracları hatırlayamıyorum soru soruldugunda sınavda ne şekilde sorular cıkıyor bir şekle dayalımı yoksa tamamen soru ve şıklar şeklindemi eger bu durumu yaşayan arkadaşlar yada ustalar varsa yardımlarını bekliyorum cok teşekkürler şimdiden ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

melodikam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melodikam(31)

Grafiker / İstanbul

1 kişi bile yokmu :(

Alt 18-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yahu yarın sınav yardım edin lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
dishe35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dishe35

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2009 #3
güzel sanatları okumadım sadce iş tecrübem olduğundan kurstan aldığım eğitimle çalışıyorum.
keşke yardım edebilseydimıllıstrator test sınav soruları
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2009 #4
"Hocalarınıza kimse şöyle soracaksın, böyle soracaksın" demez.... Kendilerine kalmıştır o. Neden hocanıza sormuyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap