illlustrator de embedli link??..

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - illlustrator de embedli link??.. ...

c_erengul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

c_erengul(32)

Grafiker / İzmir

Alt 22-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slmlar, illlustratorda link panelinde, çalışmada kullandığım resimlerin isimleri görünürken, embedlediğim zaman isimler kayboluyor neden olabilir?.
biraz kurcaladım ama sorun neden kaynaklanıyor anlayabilmiş değilim.. bir bilene soraym dedim, yardımlarınız için tşk.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Embed yaptığınızda görsellerinizi çalışmanın içine gömersiniz. Dolayısı ile isim yerine sadece görsel olarak bulunmaktadırlar. Bu bir sorun değildir.
Bu mesajdan alıntı yap

c_erengul(32)

Grafiker / İzmir

Alt 22-10-2012 #3
evet içine gömüldüğünü biliyorum fakat renk ayarı yapılmış resmin sonuna ayar yapıldığına dair tanım ekliyorum ve filme gönderiyorum ki, iş sonunda baktığımda ayarlı mı ayarsız mı anlaşılıyor hemen.. bu nedenle resmi embedlediğimde tanımın gitmemesi gerekiyor önceden böyle bir sorun yoktu nasıl olduysa oldu, embedli linkelerin isimlerini göremiyorum şimdi..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-10-2012 #4
Baskı ya sadeceembedlenmiş Ai dökümanı yerine çalışmanızı embedlemeden yollayın. Ai dosyanızı sadece konvertliyerek, bir klasör içinde tüm görsellerinizi ve ai dosyanızı aynı klasör içinde yollayın.
Bu mesajdan alıntı yap

c_erengul(32)

Grafiker / İzmir

Alt 22-10-2012 #5
off diyorum arkadaşım teşekkürler çözümlerin için ama sadece soruma cevap istiyorum.. daha önce böyle bir sıkıntı olmuyordu sonradan nasıl olabilir bunu öğrenmek istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sh4iN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sh4iN

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-10-2012 #6
Embed yaptığınızda Linked File kısmında Image yazması lazım. Oraya tıkladığınızda Embed ettiğiniz resmi görmeniz lazım?
Bu mesajdan alıntı yap
kecmur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kecmur(39)

Grafiker / İstanbul

illisrator

Alt 31-10-2012 #7
selam linki çağırırken sol attaki bağlantı isaretini tıkla ozaman çağır resmi düzgün gelir.
Bu mesajdan alıntı yap