illstratörde yardımlaşma niçin zayıf..

Illustrator - illstratörde yardımlaşma niçin zayıf.. ...

josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

illstratörde yardımlaşma niçin zayıf.. çok takılıyoruz herkesçe ama sonuç hüsran acaba nedir problem kullanıcı azlığımı yoksa paylaşamama arzusumu 2-3 haftalık sorular var merakla bekliyoruz vardı burda bi kaç ii arkadaş hande hanım gibi hayırdır nerdesiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 30-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sanırım program kullanıcısı sayısının azlığından kaynaklanıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Rawkon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rawkon

Webmaster / İzmir

Alt 30-11-2009 #3
illstratörde yardımlaşma niçin zayıf
daha programın ismini bile düzgün yazamadığından olabilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-11-2009 #4
Illustratoru gerçekten kullanmayı öğrenmeyi isteyenlerillstratörde yardımlaşma niçin zayıf.. Adobe Resmi web sitesi üzerinde varolan yardım konularını inceleyip en ufak detaya kadar destek alabiliyorlar
Bu mesajdan alıntı yap
ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2009 #5
Bu siteye ilk üye olduğumda özel mesajlaşma dahil herşey sadece paylaşım üzerineydi... Taaki özel üyelik (Paralı üyelik) çıktı, bende siteden soğudum... Eğer önceki tarihlere bakarsanız özellikle illustrator konusunda çok bilgi paylaştım, elimden geldiği kadar herkese yardım etmeye, problemlerini çözmeye çalıştım... Ama özel paralı üyelik diye birşey çıktı... Özel mesajlaşma sadece paralı üyelere sağlandı... Bende buna tepki olarak, burda sorulan sorulara pek cevap vermek istemiyorum... Sadece ben değil, bir kaç arkadaşta aynı sebepten artık soruları cevaplamaktan kaçınıyor... Burda bazen öyle bilgiler paylaşıyoruz ki, tomarla para versek o bilgiye ulaşamayız belkide... Madem herşey paralı, ben niye bilgilerimi bedavaya paylaşayımki değil mi?

Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-12-2009 #6
Bu siteye ilk üye olduğumda özel mesajlaşma dahil herşey sadece paylaşım üzerineydi... Taaki özel üyelik (Paralı üyelik) çıktı, bende siteden soğudum... Eğer önceki tarihlere bakarsanız özellikle illustrator konusunda çok bilgi paylaştım, elimden geldiği kadar herkese yardım etmeye, problemlerini çözmeye çalıştım... Ama özel paralı üyelik diye birşey çıktı... Özel mesajlaşma sadece paralı üyelere sağlandı... Bende buna tepki olarak, burda sorulan sorulara pek cevap vermek istemiyorum... Sadece ben değil, bir kaç arkadaşta aynı sebepten artık soruları cevaplamaktan kaçınıyor... Burda bazen öyle bilgiler paylaşıyoruz ki, tomarla para versek o bilgiye ulaşamayız belkide... Madem herşey paralı, ben niye bilgilerimi bedavaya paylaşayımki değil mi?

Saygılar...
Üzücü... Peki siz farklı forumlarda Illustrator sorularını cevaplıyor musunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
grafikmaster@@@ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]@@

Grafiker / Adıyaman

illustrator'de sorun istediğinizi cevaplayayım

Alt 01-12-2009 #7
Sorularınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 01-12-2009 #8
illstratörde yardımlaşma niçin zayıf.. çok takılıyoruz herkesçe ama sonuç hüsran acaba nedir problem kullanıcı azlığımı yoksa paylaşamama arzusumu 2-3 haftalık sorular var merakla bekliyoruz vardı burda bi kaç ii arkadaş hande hanım gibi hayırdır nerdesiniz...
Bir çok soru aslında bir öncekiyle benzer nitelikte. Eğer sorulan sorulara ve önceki cevaplara bakarsanız bunu görebilirsiniz. Ayrıca özel veya normal üzelikle alakası yok paylaşımın. İstiyen istediğini paylaşır, değer veya arz içerir.

Sorularınızı bekliyorum
Standart Mesh kullanımından bahsetmenizi kopyala yapıştır yapmadan, kendi bilgilerinizle paylaşmanızı rica edebilirim. Genelde askıda kalan bir konu.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikmaster@@@ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]@@

Grafiker / Adıyaman

Alt 01-12-2009 #9
Mesh kullanmak basit ve tek parça bir çizim üzerine mesh tool yardımıyla birden fazla nokta ekleyerek renkler ve degradeler uygulayarak profesyonel bir illustrasyon oluşturmaktır. İleri derecede olmasada biraz ressamlık ve çizerlik gerektiren bir uygulamadır. Mükemmel bir grafiker olsanız bile biraz yetenek işi diyebilirim. Bu çizimde bana aittir. Kopyalama ya da yapıştırma yoktur. mesh tool kullanmak içinizdeki ressamlık yeteneğinizi ortaya çıkarabilir. Malesef bende ki yetenek bu kadar.
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

paylaşımlar ücretsiz

Alt 01-12-2009 #10

Saygılar...
bizim özel üye olmamız siz arkadaşlara yansımıyor neden biz paylaşımlarımızı para ile satmıyoruz bir menfaatimiz yok aksine üste para harcayıp foruma katkıda bulunuyoruz yanlış düşünüyorsunuz bu konuda şu anda rapidde 60 gb dosyam var ve bunlar sizlerle paylaşmak için yükleniyor her ayda rapide para ödeniyor bunlar bize bir menfaat getirmiyor ve elimden geldiği sürece rapide yükleme yapmaya devam ediyorum daha yükleyeceğim 500 gb dosya var ve her geçen gün bu gb artıyor internete upload hızı yavaş olunca yüklemelerde haliyle gecikiyor ve biz bu paylaşımlarımızı bedava yapıyoruz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları