İllustaratorde Benzer Nesneleri pratik olarak Nasıl seçeriz

Illustrator - İllustaratorde Benzer Nesneleri pratik olarak Nasıl seçeriz Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar örneğin geometrik şekiller var ve ayrıca yazılar var.Ben parça parça olan çok sayıdaki yazı kutularını bir seferde pratik olarak nasıl seçebilirim.Hepsini bir seferde seçip ortak özellikler atamak ...

dddnnnsss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 09-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar örneğin geometrik şekiller var ve ayrıca yazılar var.Ben parça parça olan çok sayıdaki yazı kutularını bir seferde pratik olarak nasıl seçebilirim.Hepsini bir seferde seçip ortak özellikler atamak ve değişiklikler yapmak istiyorum.Çizgileri bir seferde seçme aracı var ona benzer bir araç yada bir yöntem olmalı.Layer kullanmak da istemiyorum bu iş de teşekkürler şimdiden.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Magic Wand ile yapacağınız tek bir seçim aynı renk, karakter özelliklerine sahip olanların hepsini seçmenizi sağlar. Sağ üstte duran menüden ( opacity penceresinin sağ tarafında küçük bir ok vardır )select seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 10-01-2010 #3
Teşekkür ederim efoja dikkat etmemişim bak insan araştırıp bulunca daha iyi öğreniyor pes edip sorunca da akılda kalıyor teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 10-01-2010 #4
Bir sorum daha var bir çizgiyi büyütüp küçülttüğümde kalınlığı normalde değişmiyordu.Galiba bir ayarla oynamışım bilerek yada bilmeyerek şimdi büyütüp küçülttüğümde çizdiğim çizgilerin kalınlığı değişiyor bu ayar nereden yapılıyor.
Bu mesajdan alıntı yap

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 10-01-2010 #5
Tamam sorunu çözdüm. Burada anlatılıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2010 #6
İllustaratorde Benzer Nesneleri pratik olarak Nasıl seçeriz sevindim çözüldüğüne.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
nesne pratik seçim