İllüstatör

Sonuçlanan İlanlar - İllüstatör Sponsorlu Bağlantılar merhabalar ben hayatımın bazı anlarını resimli roman gibi illüstrasyon tekniği ile yaptırmak istiyorum bunu yapabilecek arkadaşlardan mesaj bekliyorum ücret dolgundur ......

İllüstatör
bguzel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bguzel

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

İllüstatör

Alt 27-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar ben hayatımın bazı anlarını resimli roman gibi illüstrasyon tekniği ile yaptırmak istiyorum bunu yapabilecek arkadaşlardan mesaj bekliyorum ücret dolgundur ...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlginç bir dilek,
illustrasyon teknigimi görmeniz için bir örnek eklemek istedim. Link vermek disinda buraya jpeg belgemi nasil ekleyebilirim?
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 27-01-2008 #3
Foruma Resim Yüklemek? konusuna bakarsanız foruma resim yada fotoğraf nasıl yüklüyebileceğinizi anlıyabilirsiniz...

Saygılarımla.
Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 27-01-2008 #4
Hayatınızı ve özel günlerinizi itinayla tek kareyle karikatürize edip, ya da çizgi öykü şeklinde sinopsis oluşturarak, seri bir çok kareden oluşan macera kompozisyonu tasarlayabilirim..
Örneklerimi görmek isterseniz bu sitenin 'İllüstrasyon' bölümden ulaşabilirsiniz..

Çizim tekniği(şu an için);

* Çini mürekkebi
* Horoz tarama ve divid uçları(Horoz Tarama ucu çizgi roman ve karikatür sanatında kullanılan yegane uç)
* Renklendirme PS CS3

bilginize,
Teşekkür ederim...
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-01-2008 #5
Foruma Resim Yüklemek? konusuna bakarsanız foruma resim yada fotoğraf nasıl yüklüyebileceğinizi anlıyabilirsiniz...

Saygılarımla.

İlginiz için tesekürederim....

http://img131.imageshack.us/img131/2480/suslu003go7.jpgİllüstatör

Tags
llstatr

Kapat
Şifremi Unuttum?