İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar

İllüstrasyon Çalışmaları - İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar ...

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Dosya16

Alt 22-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışma ilk önce Illustrator programında 2 saatlik vektörel çizimle sonrasında 3 saat Photoshop 'ta renklendirme yapılmıştır. Son zamanlarda Photoshopta boyama ve renklendirme üzerine çalışmalar yapmaktayım.Yorum ve beğenilerinize sunuyorum.

İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 22-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aslında oldukça iyi ellerinize sağlık. Ama resmin özellikle çıplak bölgelerininin kenarlarında uyguladığınız bevel benzeri etki biraz bozmuş. Işık dengesini bayağı etkilemiş özellikle çoraplarının üstünde de o etkinin olması rahatsız edici.

Ama çizimi sevdim.
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-12-2011 #3
Aslında oldukça iyi ellerinize sağlık. Ama resmin özellikle çıplak bölgelerininin kenarlarında uyguladığınız bevel benzeri etki biraz bozmuş. Işık dengesini bayağı etkilemiş özellikle çoraplarının üstünde de o etkinin olması rahatsız edici.

Ama çizimi sevdim.
Ah ah diyorum. Photoshopta 3 saatte artık yeter diye baydığım ve sanırım bu kadar dediğim çalışmaya haklı ve doğru yorumun için teşekkür ederim feylosoft. Uzun zamandır çizim yapmadığımdan haliyle son zamanlarda yaptığım çalışmalarda ışık, gölge, oran orantılarda sorun var gerçekten. Buda çize çize geçecek sanırım ama sonuca ulaşmak için hırs yaptığımdan bakalım daha neler çıkacak..

Güzel ve yönlendiren yorumun için teşekkür ediyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 22-12-2011 #4
hah yav bayan böyle olucak işte geçenki neydi öle :P üstad fazla çizim tekniğinden anlamam ama göze hoş geliyor yalnız dikkatimi çeken kılıcı tuttuğu yer sanki el kısmı kılıcın sapı gibi görünüyor..emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 22-12-2011 #5
Tebrik ederim çok hoş İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar Yalnız küçük bir eleştirim olacak, kılıcın perspektifi tam oturmamış sanırım sapı ve bıçağı arasında bir orantısızlık söz konusu.Ve bıçağında kırılmalar var ama o çözünürlükten kaynaklanıyor olabilir.Onun dışında üzerinde ki deri etkisini beğendim. İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
omerh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerh(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 22-12-2011 #6
üstad eline sağlık çizimin gayet güzel. 2 saatte çizdiysen hele süper... ama gölgelendirmeler biraz sıkıntılı... ancak normalde baktığında çizim+arkaplan ve renklendirmeler gayet güzel... tekrar eline sağlık. başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-12-2011 #7
hah yav bayan böyle olucak işte geçenki neydi öle :P üstad fazla çizim tekniğinden anlamam ama göze hoş geliyor yalnız dikkatimi çeken kılıcı tuttuğu yer sanki el kısmı kılıcın sapı gibi görünüyor..emeğine sağlık
Diğer çizime göre daha sağlıklı bir çizim oldu elbetteki eksikleri ve dandikleri varİllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar Ama azimle betona çalışıyorum bakalım 2-3 ay sonra toparlarım sanırım bu eksikleri..Kılıcın kabza oval gibiydi ama öyle ters görünüyorsa bir sonraki çizimlere artık.. Teşekkürler yorumuna derman.

Tebrik ederim çok hoş İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar Yalnız küçük bir eleştirim olacak, kılıcın perspektifi tam oturmamış sanırım sapı ve bıçağı arasında bir orantısızlık söz konusu.Ve bıçağında kırılmalar var ama o çözünürlükten kaynaklanıyor olabilir.Onun dışında üzerinde ki deri etkisini beğendim. İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar Elinize sağlık.
Teşekkürler nilgün. Eleştiri bekliyorum zaten sorun değilİllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar Oran - orantıda sorunum var şimdilik biliyorum. Kılıçtaki kırılmalar kılıcın eski olmasından kaynaklanıyor ama sanırım o etkiyide verememişim Bu eksiklikte bir sonrakine dikakte alınacakİllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar Teşekkür ederim yönlendirici yorumunaİllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar

üstad eline sağlık çizimin gayet güzel. 2 saatte çizdiysen hele süper... ama gölgelendirmeler biraz sıkıntılı... ancak normalde baktığında çizim+arkaplan ve renklendirmeler gayet güzel... tekrar eline sağlık. başarılar
Üstadlık haddime değil ama teşekkür ederimİllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar Vektörel çizimde sorun yok 2 saat gibi bir zaman dilimi..Ama Phohotoshop layer ve boyama kısmını daha da kolaylaştıracak çabalarımdan dolayı zaman git gide daha da uzayacak orası kesinİllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar Yorumun için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 22-12-2011 #8
Eski olmasından kaynaklandığı aklıma gelmedi değil aslında ama kırılmalar fazla yumuşak olmuş.Yine de çok hoş, boş zamanlarınızda devamını bekleriz İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-12-2011 #9
Kıskandığımdan yorum yazamadım bisüre İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar şimdi daha iyiyim İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar

Gayet başarılı gördüm sizi İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar elinize sağlık..
Çizimlerinize bakarken hırslandığımı hissediyorum ama paraşütü ne zaman açarım bilmiyorum.
Bikaç çalışma daha işimi görebilir sanırım İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-12-2011 #10
Eski olmasından kaynaklandığı aklıma gelmedi değil aslında ama kırılmalar fazla yumuşak olmuş.Yine de çok hoş, boş zamanlarınızda devamını bekleriz İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar
İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar Boş zaman yaratmak için yırtınırcasına çalışıyorumİllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar Teşekkürler tekrardan..

Kıskandığımdan yorum yazamadım bisüre İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar şimdi daha iyiyim İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar

Gayet başarılı gördüm sizi İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar elinize sağlık..
Çizimlerinize bakarken hırslandığımı hissediyorum ama paraşütü ne zaman açarım bilmiyorum.
Bikaç çalışma daha işimi görebilir sanırım İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar

İllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar Kıskanmana gerek yok yahuİllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar Daha yolun çok başındayım sadece uzun zamandır merak saldığım konu üzerine düştüm okadar.. Hırslanmanı sağlayacak bir kaç çalışmayı daha şu gözlerimin önünden yıldızların gitmesinden sonra başlayabilirim ancaİllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar O zaman sizden de bekleriz birkaç çalışma haberiniz olsunİllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar Ve yorum için teşekkürlerİllustrasyon / +13 / Dijital Painting / Creedwar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları