İllüstrasyon, Afiş, Logo, Banner, Broşür Tasarımlarınız Yapılır. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - İllüstrasyon, Afiş, Logo, Banner, Broşür Tasarımlarınız Yapılır. - Türkiye Geneli ...

İllüstrasyon, Afiş, Logo, Banner, Broşür Tasarımlarınız Yapılır. - Türkiye Geneli
grafikçi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçi_

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 24-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İllüstrasyon, Afiş, Logo, Banner, Broşür Tasarımlarınız Yapılır.

Program/Seviye: Adobe Photoshop cs5 - İyi seviyede
Adobe Illustartor cs5 - Orta seviyede
Manga Studio Ex 4.0 (Çizim programı) - Çok iyi seviyede
Corel Draw x5 - Başlangıç seviyesi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Gelen e-postalara ya da ö.m.'lara iletilecektir.

İşle ilgili açıklama: Tasarımları Mac'te yapıyorum. Tabletle çizerken, Adobe Photoshop kullanıyorum.
Logoyu Illustator'da yapıyorum. Yani yaptığım logolar vektöreldir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İllüstrasyon, Afiş, Logo, Banner, Broşür Tasarımlarınız Yapılır. - Türkiye Geneli - İllüstrasyon, Afiş, Logo, Banner, Broşür Tasarımlarınız Yapılır. - Türkiye Geneli ya da İllüstrasyon, Afiş, Logo, Banner, Broşür Tasarımlarınız Yapılır. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
İllüstrasyon, Afiş, Logo, Banner, Broşür Tasarımlarınız Yapılır. - Türkiye Geneli | İllüstrasyon, Afiş, Logo, Banner, Broşür Tasarımlarınız Yapılır. - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

grafikçi_

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 25-02-2011 #3
Bir hata yapmışım. corel draw x5'i pc de kullanıyorum. zaten bildiğim kadarıyla mac için x1 var en yüksek...

grafikçi_

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 04-03-2011 #4
güncel.......