İllüstrasyon çalışmalarınızı üzerine ?

İllüstrasyon Çalışmaları - İllüstrasyon çalışmalarınızı üzerine ? Sponsorlu Bağlantılar tekrar merhabalar daha öncede böyle bir mesaj paylaşmıştım ve sağolsun geri dönüşler almıştım.Bu konu forum kurallarını aykırı bir konu değil tam tersi bence forumun kazandırabileceği güzel bir özellik ...

fantaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fantaa

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 17-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tekrar merhabalar İllüstrasyon çalışmalarınızı üzerine ? daha öncede böyle bir mesaj paylaşmıştım ve sağolsun geri dönüşler almıştım.Bu konu forum kurallarını aykırı bir konu değil tam tersi bence forumun kazandırabileceği güzel bir özellik İllüstrasyon çalışmalarınızı üzerine ? bir dergi çıkarıyorduk senelerdir.çok güzel işlerde yaptık.şimdi çok daha profesyonel çok daha anlamlı işler yapmak için yeni bir dergi kuruyoruz.emin olun kadroda dahil herşey çok güzel.reklam olmaması için daha ayrıntılı bilgi verememİllüstrasyon çalışmalarınızı üzerine ? ama illüstratör arkadaşlara ihtiyacımız var.Çok güzel çizer arkadaşlarımız var bizimle ama dahası lazım İllüstrasyon çalışmalarınızı üzerine ? o güzelim çalışmalarınız kenarda bir kaç defter arasında yahut bilgisayarın masaüzerinde boş boş durmasın İllüstrasyon çalışmalarınızı üzerine ? biz çizer değil, kuracağımız aileye bir üye arıyoruzİllüstrasyon çalışmalarınızı üzerine ? bunuda altı çizili belirtmek istiyorum.eğer yüreği güzel insanlar okur ve cevaplarsa sevinirim...Teşekkür ederim Allah çalışmalarınızı boşa çıkarmasın İllüstrasyon çalışmalarınızı üzerine ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları