illüstrasyon Denemelerim

İllüstrasyon Çalışmaları - illüstrasyon Denemelerim Sponsorlu Bağlantılar Herkese selamlar siteye yeni üye oldum ve bu bölüm altında bir iki çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim, daha doğrusu denemelerimi. Yakın zamanda tablet alma imkanım oldu, yeni yeni kullanmaya ...

illüstrasyon Denemelerim
rohirim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rohirim

Grafiker / İstanbul

illüstrasyon Denemelerim

Alt 23-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese selamlar siteye yeni üye oldum ve bu bölüm altında bir iki çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim, daha doğrusu denemelerimi. Yakın zamanda tablet alma imkanım oldu, yeni yeni kullanmaya başladım, teknik geliştirmeye, işleyişi çözmeye çalışıyorum, henüz acemisiyim fakat bir iki çalışmamı paylaşmak istedim.

illüstrasyon Denemelerim

illüstrasyon Denemelerim

illüstrasyon Denemelerim

İlginiz için şimdiden teşekkürler...
herkese kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 23-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle sitemizde arşiv ve düzenlemeler için konu başlığınız hatalıdır (madde 2illüstrasyon Denemelerim
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Teknikleri hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim ama gözüme çarpan bir iki şeyi söylemek isterim. 1. çalışmada geyiğin arka ayak kısmında açı ve hızla orantılı olarak kalınlık prob. mevcut.
3. çalışmanızda renk tonlarınız o kadar birbirine yakın ki algıda sorun yaşatıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(35)

Ressam / İstanbul

Alt 23-03-2009 #3
3.çalışma çok iyi.
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 23-03-2009 #4
bende 3.çalışmayı beğendim eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2009 #5
ilk çalışmadaki geyik ve çita çizimleri sizemi ait hazır vector mü kullandınız acaba?? 2 çalışma daha geliştirilebilir. 3. çalışma yerde yatan adamıda geliştirirseniz daha hoş olur elinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
yasemin özbek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasemin özbek

Grafiker / Hatay

Alt 23-03-2009 #6
timsaha katlıyorm 3. çalısmadakı yerde yatan adamı gelıstırmen gerek .onun dısında guuzel gorunuyr.pylasım için tşkillüstrasyon Denemelerim
Bu mesajdan alıntı yap

rohirim

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2009 #7
öncelikle sitemizde arşiv ve düzenlemeler için konu başlığınız hatalıdır (madde 2illüstrasyon Denemelerim
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Teknikleri hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim ama gözüme çarpan bir iki şeyi söylemek isterim. 1. çalışmada geyiğin arka ayak kısmında açı ve hızla orantılı olarak kalınlık prob. mevcut.
3. çalışmanızda renk tonlarınız o kadar birbirine yakın ki algıda sorun yaşatıyor.

Hay aksi okadar çok kural vardı ki tam olarak hangisinde hata yaptım farkında bile değilim : ) daha kötüsü nedense kendi açtığım başlığı düzeltemiyorum, beceremedim yani : ) bu forum olaylarında da acemiyim sanırım... Bir yol gösterebilirseniz hemen düzelteyim.

Haklısınız geyiğin arka bacakları öndekilere nazaran sorunlu oldu, yorumlarınıza katılıyorum. Henüz ilk denemelerim bunlar, gerçi geğikli ikinci denememdi fakat daha çok yol var tabi ki.

3. çalışma araştırmalardan ibaret bir deneme zaten, fakat ben tonlamaları beğenerek yapmıştım, belkide algı zorlaştırması beyaz boş alanlar bırakmamdandır. Yorumlarınız için teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap

rohirim

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2009 #8
3.çalışma çok iyi.
Çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

rohirim

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2009 #9
bende 3.çalışmayı beğendim eline sağlık
Beğenmene sevindim teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

rohirim

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2009 #10
ilk çalışmadaki geyik ve çita çizimleri sizemi ait hazır vector mü kullandınız acaba?? 2 çalışma daha geliştirilebilir. 3. çalışma yerde yatan adamıda geliştirirseniz daha hoş olur elinize sağlık..

Çizimler tamamen bana ait ancak geğik ve çita için net'ten doğal ortamlarında ki farklı referans resimlerini inceledim ve yorumlamaya çalıştım.

3. çalışma dediğim gibi araştırma esaslı bir deneme, diğer unsurlardaki eskizleri boyayla kapatırken o adamı kapatmayı istemedim.
Değerlendirmelerinizi başka çalışmalarımda mutlaka göz önünde bulunduracağım tabi ki. Teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları