Illustrasyon dersleri almak istiyorum | Beylikdüzü - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Illustrasyon dersleri almak istiyorum | Beylikdüzü - İstanbul ...

rose1985 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rose1985

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Illustrasyon dersleri almak istiyorum | Beylikdüzü

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: PHOTOSHOP
ILLUSTRATOR

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Programlarında hobi olarak çocuk kitapları boyamak amacıyla illüstrasyon dersleri almak istiyorum.
Özellikle renk bilgisi olan ve işinde deneyimlerini aktarabilecek kişiler telefonla ulaşabilir mi?

Karakalem yeteneğim oldukça fazla.

behance.net/aygunes adresinde portfolyo çalışmalarım mevcut.
Photoshop ve Illustrator bilgim de var fakat renk ışık bilgisi alabileceğim işinde uzman biriyle öğrenmek istiyorum.

Ücret ve zaman bilgilerini de mail de yazabilirsiniz.
İstanbul beylikdüzünde ikamet ediyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Illustrasyon dersleri almak istiyorum | Beylikdüzü - İstanbulIllustrasyon dersleri almak istiyorum | Beylikdüzü - İstanbulIllustrasyon dersleri almak istiyorum | Beylikdüzü - İstanbulIllustrasyon dersleri almak istiyorum | Beylikdüzü - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

buse ergen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

buse ergen

Grafiker / Çanakkale

Alt 20-06-2016 #3
ilan hala geçerlimi