İllüstrasyon kadeh çalışmam

İllüstrasyon Çalışmaları - İllüstrasyon kadeh çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Kullanılan Program: Photoshop Cs3...

bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 20-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kullanılan Program: Photoshop Cs3
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 20-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışman güzel olmuş ilknur abLa eline sağlıkİllüstrasyon kadeh çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 20-02-2009 #3
öncelikle tebrik ediyorum sadece bi sorun şu bardağı altında ve direğin çok kalın olmuş ince olması gerekir diye düşündüm dışında renk tonlar başarılı olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
mhmt şhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmt şhn(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #4
güzel çalışma arkadaşa katılıyorum bardak altları ince olması gerekir birde yeşil bardakta üst kısımda elips sorunu var tebrikler ....
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 20-02-2009 #5
çalışman güzel olmuş ilknur abLa eline sağlıkİllüstrasyon kadeh çalışmam
Teşekkür ederim canım sağol.

öncelikle tebrik ediyorum sadece bi sorun şu bardağı altında ve direğin çok kalın olmuş ince olması gerekir diye düşündüm dışında renk tonlar başarılı olmuş eline sağlık
Cam etkisi vermek biraz zorladı açıkçası,artık zamnla inşallah daha iyi olucak.Teşekkür ederim.

güzel çalışma arkadaşa katılıyorum bardak altları ince olması gerekir birde yeşil bardakta üst kısımda elips sorunu var tebrikler ....
Uzun süre bişeye odaklanıp bakınca bi zaman sonra hataları görmek dahada zorlaşıyor,sizler daha rahat görebiliyorsunuz bununda bana faydası oluyor tabiikiİllüstrasyon kadeh çalışmam Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #6
İlknurcum cam çizmek çok zordur İllüstrasyon kadeh çalışmam zor bir seçim yapmışsın.. ben hatalarını gördüğüm yerleri işaretledim..
Onun dışında kadehlerin altına gölge vermelisin biraz. daha ön plana çıkar..
renk seçimlerin iyi.. gitgide daha iyi oluyor çizimlerin tebrik ederim :blush:
Bu mesajdan alıntı yap
superclarkie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

superclarkie(35)

Ressam / İstanbul

Alt 20-02-2009 #7
güzel çalışma başarılı . burda blur efekti değilde keskin hatlar kullanmaya çalışsan detaylı bir şeklde üzerinde çalışıldığı zaman çok etkili sonuçlar çıkar
burda mahir ateşin bir çalışması var bu konuda photoshopta yaptığı incelemeni tavsiye ederim İllüstrasyon kadeh çalışmam çalışmalarının devamını bekliyorum İllüstrasyon kadeh çalışmam

Mahir Ates Portfolio
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 20-02-2009 #8
İlknurcum cam çizmek çok zordur İllüstrasyon kadeh çalışmam zor bir seçim yapmışsın.. ben hatalarını gördüğüm yerleri işaretledim..
Onun dışında kadehlerin altına gölge vermelisin biraz. daha ön plana çıkar..
renk seçimlerin iyi.. gitgide daha iyi oluyor çizimlerin tebrik ederim :blush:
Teşekkür ederim canım,işaretlediğin yerleri tekrar gözden geçiricem.Beğendiğine sevindimİllüstrasyon kadeh çalışmam

güzel çalışma başarılı . burda blur efekti değilde keskin hatlar kullanmaya çalışsan detaylı bir şeklde üzerinde çalışıldığı zaman çok etkili sonuçlar çıkar
burda mahir ateşin bir çalışması var bu konuda photoshopta yaptığı incelemeni tavsiye ederim İllüstrasyon kadeh çalışmam çalışmalarının devamını bekliyorum İllüstrasyon kadeh çalışmam

Mahir Ates Portfolio
Verdiğiniz linki incelicem mutlaka teşekkür ederim yorumunuz ve paylaşımınız içinİllüstrasyon kadeh çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #9
Teşekkür ederim canım,işaretlediğin yerleri tekrar gözden geçiricem.Beğendiğine sevindimİllüstrasyon kadeh çalışmam

Verdiğiniz linki incelicem mutlaka teşekkür ederim yorumunuz ve paylaşımınız içinİllüstrasyon kadeh çalışmam
İlknur arkadaşın verdiği linki özellikle incelemeni istiyorum İllüstrasyon kadeh çalışmam çünkü kendine ufak ufak bir tarz oluşturuyorsun ve mahir ateşin çizimleri daha da yönlendirir seni tarzına..
tutorialleri de var dikkatli incele İllüstrasyon kadeh çalışmam vakti zamanında bana kendisi fikirler vermişti şimdi de ben sana İllüstrasyon kadeh çalışmam tabi ben mahir ateşin sol eli bile olamam ama :giggle: idare edersin artık :blush:
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 20-02-2009 #10
Ben senin sol elin olurum artıkİllüstrasyon kadeh çalışmam İnceliyorum linki ,arkadaşa ayrıca teşekkür ediyorum bu vesileyle bu konuyu okuyanlarda incelemiş olurlar,onlarada yardımcı olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları