İllüstrasyon nasıl yapılabilir?

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - İllüstrasyon nasıl yapılabilir? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba lokum kutusu ambalajı yapmıştım lokum fotoğraf kullanmıştım ama müşteri illüstrasyon istedi. Lokum illüstrasyonu nasıl çizebilirim veya bana yardım edebilecek varmı? şimdiden teşekkürler...

kyl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kyl

Grafiker / İzmir

Alt 16-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba lokum kutusu ambalajı yapmıştım lokum fotoğraf kullanmıştım ama müşteri illüstrasyon istedi. Lokum illüstrasyonu nasıl çizebilirim veya bana yardım edebilecek varmı?
şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar merhaba lokum kutusu ambalajı yapmıştım lokum fotoğraf kullanmıştım ama müşteri illüstrasyon istedi. Lokum illüstrasyonu nasıl çizebilirim veya bana yardım edebilecek varmı?
şimdiden teşekkürler
İnternetten lokum görseli bulur, bu görseli transparan yaparak mesh tool ile üzerinden rahatça çizebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
kyl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kyl

Grafiker / İzmir

Alt 16-07-2013 #3
İnternetten lokum görseli bulur, bu görseli transparan yaparak mesh tool ile üzerinden rahatça çizebilirsin.
Mesh Toolla çizmek iyi fikir ancak mesh tool la sıkıntılarım var pek deneyimim yok. bana yardımcı olabilrmisiniz
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-07-2013 #4
En basitinden ki mesh için en iyi görsel anlatımı olarak incelemenizi tavsiye ederim. Diğer arkadaşlara da şu videoyu önermiştim..

Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-07-2013 #5
En basitinden ki mesh için en iyi görsel anlatımı olarak incelemenizi tavsiye ederim. Diğer arkadaşlara da şu videoyu önermiştim..
Paylaşım için teşekkürü borç biliriz creed.. Beğendim..
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-07-2013 #6
Rica ederim Value...
Bu mesajdan alıntı yap